Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» лідирує в рейтингу комфортності житла
До списку новин

«Укрбуд» лідирує в рейтингу комфортності житла

Читайте також

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг комфортності житлових комплексів столиці за підсумками 2 кварталу 2016 року. Як і раніше, беззаперечним лідером в економ-класі визнаний житловий комплекс «Академ Парк», який будує в Святошинському районі державна корпорація «Укрбуд». В ході дослідження комплекс знову набрав найбільшу кількість балів і закріпився на верхньому рядку рейтинг-листа, обійшовши 42 інших об'єкта. Крім того, в п'ятірці лідерів економ-класу опинилися ще три комплексу «Укрбуду» - ЖК «Микитська слобода», «Олександрія» та «Герцен-Парк».

Загалом автори рейтингу вивчили 107 об'єктів, які будують 26 забудовників. При цьому в порівнянні з 1 кварталом 2016 року дослідження було розширене, охопивши 51 новий проект і ще 16 забудовників. Оцінка претендентів в економ-класі проводилася за 11 параметрами: архітектурні особливості проекту, технологія будівництва, матеріал зовнішніх стін, оздоблення фасадів, висота стель, кількість квартир на поверсі, марка ліфта, тип опалення, транспортна доступність, зовнішнє оточення та оцінка покупців.

Згідно з результатами, практично всі об'єкти, представлені в класі, не лише відповідають мінімальному набору вимог, а й часто перевищують класові стандарти. Зокрема, додаткові бали комплекси отримали за більш високі стелі, наявність автономного або індивідуального опалення, використання більш якісних будівельних матеріалів, наявність рекреаційних територій і підземних паркінгів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»