• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» знову в лідерах рейтингу комфортності
До списку новин

«Укрбуд» знову в лідерах рейтингу комфортності

Читайте також

Незалежне агентство «Євро-Рейтинг» оновило рейтинг комфортності житлових комплексів Києва за підсумками 3 кварталу 2016 року. Вже традиційно найкращим забудовником в економ-класі за підсумками дослідження визнано державну корпорацію «Укрбуд». У топ-5 житлових комплексів сегмента увійшли одразу три об'єкти, що зводяться корпорацією - незмінний лідер рейтингу ЖК «Академ-Парк», а також ЖК «Олександрія» та «Герцен-парк».

Крім того, в топ-10 рейтингу опинилися ЖК «Козацький» і ЖК «Оберіг», який прийшов на зміну зданій в експлуатацію «Микитській Слободі». Таким чином, в десятці кращих закріпилися п'ять житлових комплексів «Укрбуду» - незважаючи на те, що кількість претендентів помітно зросла - 57 проти 43 об'єктів у другому кварталі. Це понад 40% комплексів у всіх класах, вивчених експертами агентства.

Оцінка претендентів в економ-класі проводилася за 11 параметрами: архітектурні особливості проекту, технологія будівництва, матеріал зовнішніх стін, оздоблення фасадів, висота стель, кількість квартир на поверсі, марка ліфту, тип опалення, транспортна доступність, зовнішнє оточення та оцінка покупців. Загалом ж автори рейтингу вивчили 135 об'єктів в різних класах, які зводять 44 столичних забудовника.