Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» навчить гостей Family Day будувати їстівні будинки та робити креативні ключниці
До списку новин

«Укрбуд» навчить гостей Family Day будувати їстівні будинки та робити креативні ключниці

20 травня в Києві відбудеться вже традиційне сімейне свято Family Day. Цього дня в столичному парку Перемоги буде безліч розваг для всієї родини, серед яких кожен знайде зайняття собі по душі. Свою розважальну програму на весняному фестивалі запропонує і будівельна корпорація «Укрбуд». Вона готує для гостей заходу цікаві атракціони, ексклюзивні сувеніри, яскраву фотозону та веселі ігри з улюбленими дитячими героями. Крім того, відвідувачі свята зможуть спробувати себе в ролі архітектора, декоратора та навіть будівельника.

Зокрема, всі бажаючі зможуть власноруч збудувати та оздобити їстівний пряниковий будиночок, оформивши його у власному неповторному стилі. Любителі хенд-мейд декорування отримають можливість створити креативну ключницю на стіну у популярному стилі стрінг-арт. Крім того, дітлахи та їхні батьки увіковічать зліпки своїх рук в оригінальній формі під час інтерактивного шоу «Воскові ручки».

Ті, хто хоче глибше вжитися в роль будівельника, зможуть взяти участь в проектуванні та створенні нових міст і будинків. Ну а тим, хто прагне розкрити в собі талант художника, прийдуться до вподоби змагання з малювання на величезній крейдовій дошці та майстер-клас з малювання піском.

А вже зараз корпорація «Укрбуд» запускає конкурс, за результатами якого серед відвідувачів фестивалю розіграють новенький велосипед. Дізнатися про прості умови участі можна тут.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»