Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» оновить зовнішній вигляд своїх новобудов
До списку новин

«Укрбуд» оновить зовнішній вигляд своїх новобудов

Читайте також

До рестайлінгу фасадів підключили компанію, яка працювала над найбільшими столичними бізнес-центрами та інфраструктурними об'єктами.

Нещодавно будівельна корпорація «Укрбуд» провела соцопитування серед мешканців своїх будинків, в ході якого новосели оцінили якість роботи забудовника та керуючої компанії, а також висловили свої побажання щодо поліпшення збудованих комплексів і нових проектів девелопера. Однією з популярних пропозицій став перегляд зовнішнього вигляду деяких будівель і оформлення місць загального користування.

В результаті «Укрбудом» було прийнято рішення щодо рестайлінгу фасадів комплексів, які будуть вводитися в експлуатацію в майбутньому - аби вони були не тільки функціональними та енергоефективними, але також отримали більш впізнаваний і оригінальний стиль, який відповідав би всім сучасним світовим трендам. Допомагає в цьому столичному забудовнику група компаній AVG, яка з 2007 року спеціалізується на архітектурному проектуванні та дизайні житлового простору. Серед її проектів розробка екстер'єрів торгівельно-розважальних і бізнес-центрів, житлових комплексів, офісів найбільших українських та міжнародних компаній - в цілому більше ста промислових, житлових і громадських об'єктів.

- Ми дуже часто чуємо слова киян про те, що місто сповнене «безликими висотками». І одночасно ми бачимо позитивну реакцію жителів наших комплексів, коли фасад будівель дійсно виділяється серед сусідньої забудови, коли він впізнаваний і має свій неповторний стиль, - каже генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Сьогодні вимоги до житла вже зовсім не такі, як десять або двадцять років тому. І поряд з якістю будівництва мешканцям важливий і оригінальний зовнішній вигляд будинку, і благоустрій навколишньої території. Тому ми хочемо отримати свіжий погляд на ці питання. Щоб наші інвестори отримали кращі рішення.

Ще кілька професійних компаній, які давно працюють на ринку житлового будівництва, відповідають за оформлення місць загального користування - входів в парадні, холів, коридорів, сходових прольотів і т.д. Їх зовнішнім виглядом займаються фахівці іменитої майстерні дизайну Sorokina Design Workshop і компанії «Укрінтел», яка вже реалізувала понад 450 проектів в Україні та за кордоном. Причому ознайомитися з їхнім баченням внутрішнього оформлення будинків «Укрбуду» можна не тільки по красивих картинках, але і особисто відвідавши демонстраційні поверхи, які з'являться у всіх споруджуваних комплексах забудовника. Перший з таких поверхів недавно відкрився в ЖК «Харківський» в Дарницькому районі Києва, а вже в найближчі тижні їх можна буде побачити ще в кількох будинках «Укрбуду».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»