Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» оновив програму «Доступне житло»
До списку новин

«Укрбуд» оновив програму «Доступне житло»

Читайте також

Корпорація «Укрбуд» оновила перелік квартир, пропонованих в рамках програми «Доступне житло». Всього на продаж за зниженою ціною виставлені понад п'ятсот квартир в житлових комплексах комфорт-класу, розташованих в різних районах Києва. Ціна квадратного метра за програмою «Доступне житло від «Укрбуду» становить 14 500 грн. Крім того, на квартири в житловому комплексі «Twin House» оголошено додаткову знижку в розмірі 5%, що знизило вартість до 13 800 грн./м².

Крім будинку, розташованого в Деснянському районі, в програмі беруть участь квартири ще в трьох столичних районах. Це «Академ-парк» і «Пектораль» в Святошинському, «Чарівне місто» та «Оберіг-2» в Дарницькому і «Паркова долина» в Голосіївському районі. У кожному з них за спеціальною ціною пропонуються від 50 до 150 квартир.

Програма «Доступне житло» від «Укрбуду» стартувала в жовтні минулого року. Корпорації вдалося оптимізувати будівельні та маркетингові процеси, аби регулярно давати знижену ціну на частину квартир у споруджуваних будинках, постійно поповнюючи перелік новими пропозиціями. З моменту старту в програмі встигли взяти участь вже вісім житлових комплексів.

Незважаючи на свою соціальну спрямованість, програма «Доступне житло» від «Укрбуду» є недержавною, не фінансується з бюджету та реалізується виключно за ініціативи корпорації. Але в її основу закладена та ж загальна концепція, що і в державні програми, популярні кілька років тому - зробити житло максимально доступним широкому колу покупців. І з огляду на складну економічну ситуацію в країні, сьогодні це дає реальну можливість придбати власну квартиру тим сім'ям, які раніше не могли собі цього дозволити.

Корпорація «Укрбуд» активно працює на київському ринку житлового будівництва з 2012 року. За п'ять років введений в експлуатацію 51 будинок в 19 столичних житлових комплексах. Наприклад, минулого тижня забудовник відкрив 25-поверховий ЖК «Авангард» на 253 квартири в Голосіївському районі. Загальна площа збудованого «Укрбуд» житла в Києві перевищує 700 тисяч квадратних метрів. Сьогодні корпорація також веде тут найбільше число проектів - девелопер одночасно будує 28 нових житлових комплексів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»