• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» підтримав юних українських гравців у шахи
До списку новин

«Укрбуд» підтримав юних українських гравців у шахи

Сьогодні двадцять українських дітей та підлітків вирушили до Литовської республіки. Там вони візьмуть участь у дитячо-юнацькому турнірі до Дня Державності Литви та 25-річчя підписання Декларації суверенітету України. 


Поїздка стала можлива завдяки офіційним колам Литовської республіки, посольствам обох країн, а також спонсорам, в числі яких Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» (президент Максим Микитась). 

За словами віце-президента Федерації шахів України Юрія Гнипа, багато дітей переможці юнацьких та дитячих шахових змагань в нашій країні. А в дитячому шаховому турнірі, урочисте відкриття якого відбудеться другого липня в будівлі Парламенту Литви, візьмуть участь по двадцять юних шахістів з української та литовської сторони. Крім змагань наших дітей чекає ще й захоплююча культурна програма, в тому числі екскурсії по історичних місцях. 

- Ми й надалі будемо підтримувати подібні ініціативи, пов'язані з допомогою дітям, підліткам, їх розвитком та відпочинком, - говорить голова ради директорів ДПАТ «Будівельна компанія «Укрбуд» Юрій Пелих. - У бесіді з міністром-радником посольства паном Гвідасом Керушаускасом я висловив подяку литовській стороні за ту увагу і підтримку, яку його країна в цей непростий час надає Україні. Також йшлося і про економічні двосторонні зв'язки. Зокрема, про взаємовигідну співпрацю в будівельній галузі. До такої співпраці ми готові.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»