Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудБудівельники підписали меморандум з владою
До списку новин

Будівельники підписали меморандум з владою

Читайте також

Голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих підписав меморандум про співпрацю між найбільшими столичними будівельними підприємствами, представниками влади та правоохоронцями задля  забезпечення правопорядку та дотримання законності на будівельних майданчиках Києва. Ініціатором підписання документу виступив міський голова Віталій Кличко, занепокоєний низкою конфліктів, які впродовж тижня розгорілися навколо кількох столичних будівництв.

Наше завдання - зробити так, щоби не виникало конфліктних ситуацій на будмайданчиках, щоби всі гострі питання вирішувалися за круглим столом, щоб закону дотримувалися всі, щоб Київ розвивався, - наголосив Віталій Кличко. - Сподіваюсь, цей меморандум зніме напругу, яка виникла в останні дні  у столиці через конфлікти на будівництвах.

Згідно з меморандумом, забудовники зобов'язуються заздалегідь проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу із мешканцями сусідніх будинків та розміщувати стенди з докладною інформацією про проект та необхідною документацією.

У свою чергу, поліція Києва обіцяє повністю забезпечувати правопорядок під час будівництва та захищати об’єкти від неправомірних посягань будь-яких осіб, а також здійснювати охорону будмайданчиків на основі договорів з будівельниками. Крім того, правоохоронці запустять окрему «гарячу лінію» для звернень громадян та повідомлення про можливі конфліктні ситуації. Київська міська державна адміністрація, зі свого боку, забезпечуватиме вчасну публікацію на сайтах КМДА та Київради усіх документів, які підтверджують законність чи незаконність використання земельних ділянок та проведення будівельних робіт.

- Поки це лише перший, але дуже важливий крок на шляху консолідації зусиль влади, громадськості, правоохоронців та будівельників. Подальший розвиток подій залежить від ефективності виконання сторонами взятих на себе обов’язків,  - зазначив Юрій Пелих.

Окрім «Укрбуду» з боку будівельників меморандум підписали очільники компаній "Київміськбуд", "Житлоінвест-УКБ", "UDP", "Інтергал-Буд", "ЗБК ім. Ковальської", "ГЕОС", "Нова Слобідка", "Фундамент", "Сіті-1 Девелопмент" і "Столиця Груп".

Варто зазначити, що корпорація «Укрбуд» активно проводить роз’яснювальну роботу з мешканцями районів, де планується нове будівництво. В рамках соціальної програми «Добрі сусіди» громадяни отримують вичерпну інформацію щодо об’єкту і надають власні пропозиції щодо благоустрою навколишньої території та розвитку інфраструктури.

Джерело фото: kiev.klichko.org

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»