Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» планує до кінця року здати 350 тис. кв. метрів житла
До списку новин

«Укрбуд» планує до кінця року здати 350 тис. кв. метрів житла

Державна будівельна корпорація «Укрбуд» планує до кінця поточного року здати більше 350 тис. кв. метрів житла в різних районах столиці. Про це заявив керівник «Укрбуду» Максим Микитась, відкриваючи новий комплекс бізнес-класу в Печерському районі Києва. 


Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір1.jpg

У 22-поверховому комплексі, який розташований в історичному центрі столиці на вул. Драгомирова, обладнані підземний дворівневий паркінг і гостьова автостоянка, спортивні та ігрові майданчики, заплановані продуктові магазини, аптеки, відділення банку, салон краси. 

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір2.JPG

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір3.JPG
- Введення в експлуатацію такого чудового житлового комплексу можна порівняти з народженням дитини, - звернувся до новоселів Максим Микитась. - Ми старалися створити для вас житло, де вам буде завжди комфортно, і куди ви будете завжди із задоволенням повертатися. Я щиро бажаю всім вам і вашим близьким, щоб ці стіни стали для вас по-справжньому рідними. Керівник «Укрбуду» зазначив, що здача такого проекту - важливий крок у розвитку корпорації і подякував інвесторам «Новопечерського Двору». 

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір4.jpg
- Наші інвестори - це ті люди, без яких цей житловий комплекс просто не з'явився б, - підкреслив Максим Микитась. - Їх довіра - найцінніший капітал. І я хочу подякувати їм усім за терпіння і розуміння. У процесі будівництва було чимало складнощів, пов'язаних, насамперед, з економічною ситуацією, ми чули і скептичні думки, і негативні прогнози. Але ми все подолали, а результат перед вами. 

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір5.jpg

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір6.jpg

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір7.jpg

Для новоселів житлового комплексу «Новопечерський Двір» будівельники влаштували справжнє сімейне свято. Після урочистого перерізання червоної стрічки свято продовжилося розіграшем призів. Переможцям дісталися телевізор від корпорації і 25% знижки на купівлю паркувальних місць, а також сертифікати від її партнерів - компаній «Хоdesign», «Укрінтел», «Нкбуд», які займаються дизайном і ремонтом житла. 

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір8.JPG
 
Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір10.jpg
При цьому, щасливий випадок розпорядився так, що плазмовий телевізор дістався власниці квартири, яка однією з перших інвестувала кошти в житловий комплекс. 

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір9.JPG
А ось діточок, яких розважали аніматори, найбільше порадував 12-кілограмовий їстівний «Новопечерський Двір», який кондитери виготовили спеціально до свята.

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір11.JPG

Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір12.jpg
 
Урочисте відкриття комплексу Новопечерський Двір13.jpg
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»