Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» показав майбутній інтер'єр ЖК «Сонячна Рів'єра»
До списку новин

«Укрбуд» показав майбутній інтер'єр ЖК «Сонячна Рів'єра»

Читайте також

Поки будівельники «Укрбуду» займаються фасадом першого будинку «Сонячної Рів'єри», партнери корпорації з групи компаній AVG завершили розробку інтер'єру цього житлового комплексу бізнес-класу в Києві. Імениті українські дизайнери, які працюють над цілою низкою нових проектів «Укрбуду», створили для вхідних груп і місць загального користування «Сонячної Рів'єри» впізнаваний стиль, що підкреслює комфортність і високий статус ЖК на столичній Микільській Слобідці.

Фахівці AVG обрали м'яку, але контрастну колірну гаму, що відсилає до двох головних символів «Сонячної Рів'єри» - берегу річки та променям сонця. Використаний в оформленні керамограніт і плавні лінії символізують пісочне узбережжя, в той час як металеві елементи, стилізовані під бронзу та латунь, створюють ефект теплого простору. А ніжними сонячними променями дизайнери надихалися при оформленні стель і створенні особливого світлового профілю, домігшись при цьому не тільки ефектного, але і функціонального освітлення.

Відзначимо, що група компаній AVG з 2007 року спеціалізується на архітектурному проектуванні та дизайні житлового простору. Серед її проектів розробка екстер'єрів торговельно-розважальних і бізнес-центрів, житлових комплексів, офісів найбільших українських і міжнародних компаній – загалом понад ста промислових, житлових і громадських об'єктів. За свою роботу дизайнери були нещодавно відзначені двома престижними міжнародними преміями: AVG отримала нагороди EE REAL ESTATE AWARDS як «Краща архітектурна компанія року» і Europe Property Awards за «Кращий дизайн комерційних інтер'єрів в Європі».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»