Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» представив новий зовнішній вигляд своїх будинків
До списку новин

«Укрбуд» представив новий зовнішній вигляд своїх будинків

Читайте також

У липні будівельна корпорація «Укрбуд» оголосила про зміну підходів в оформленні зовнішнього вигляду своїх новобудов. Одним з головних кроків в цьому напрямку став рестайлінг фасадів будинків - аби вони відповідали всім сучасним світовим трендам і володіли оригінальним і впізнаваним стилем. Таке рішення корпорація прийняла за результатами соцопитування серед мешканців своїх будинків, в ході якого вони озвучили свої побажання щодо поліпшення збудованих комплексів і нових проектів девелопера.

Першим результатом співпраці з групою компаній AVG, яка спеціалізується на архітектурі та дизайні, стало нове бачення вигляду житлових комплексів, що зводяться корпорацією в Києві.

- Проект з рестайлінгу фасадів корпорації «Укрбуд» - один з важливих кроків розвитку міської інфраструктури столиці України. Забудовники і девелопери разом з архітекторами змінюють якість життя в місті, - говорить засновник і власник групи компаній AVG Андрій Войтко. - Одна з головних ідей сучасної архітектури полягає в службі людству. Архітектура - не самоціль. Звідси робота з міським простором, біопозитивні рішення та велика аналітична робота. Те, що зробив «Укрбуд» до початку проекту - вимірювання ставлення та очікувань споживачів - нетиповий і важливий крок.

Оновлений зовнішній вигляд вже отримали п'ять столичних житлових комплексів. Серед них ЖК «Шевченківський» і «Кирилівський Гай» в Шевченківському районі Києва. Неокласичний стиль першого комплексу архітектори підкреслили багаторівневістю і вертикальними елементами, що витягують фасад вгору. А спокійні, але контрастні колірні рішення дозволили домогтися відчуття стабільності та впевненості. Що ж до масштабного «Кирилівського Гая», то в ньому використані ще більш нетипові рішення, які, не порушуючи міське середовище і не вибиваючись з існуючої забудови, в той самий час заявляють про нестримність прогресу.

Для житлового комплексу «Lake House» в Оболонському районі столиці фахівці AVG створили більш спокійний стиль з використанням білого та бежевого кольорів, покликаний занурити людину в розслаблену домашню атмосферу. Висотність архітектури підкреслили контрастними вертикальними вставками, а головним акцентом стало цегляне оздоблення, що дає відчуття затишку та надійності.

У комплексі «Crystal House», розташованому в Голосіївському районі, дизайнери побачили можливість втілити ідеї легендарного американського архітектора Роберта Стерна, чиє архітектурне бюро реалізувало понад 400 проектів у 25 країнах світу. За задумом AVG, київський ЖК стане переосмисленням знаменитого комплексу 70 Vestry в Нью-Йорку. Статусність будинку підкреслена респектабельними фасадами з використанням натурального каменю та сучасними технологіями засклення. Завдяки цьому оновлений «Crystal House» набув строгих і чітких форм, характерних для архітектури Стерна.

А в ЖК «Пектораль» в Святошинському районі визначальним у виборі колірного рішення стала сама назва комплексу. Для вираження філософії скіфського символу влади в оформленні використані відтінки золотого. У поєднанні з помаранчевими та сірими елементами створюється цілісний образ, який виділяє будинок зі звичної міської забудови. Крім того, насичений колір нижніх поверхів, що переходить в більш світлі тони по мірі наближення до даху, дає відчуття легкого «повітряного» фасаду.

- Ми хочемо створювати такі будинки, життя в яких викликало б гордість у мешканців. Будинки, в які із задоволенням водять гостей, будинки, поруч з якими просто приємно знаходитися, - розповідає генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - І рестайлінг фасадів - це тільки один з кроків в цьому напрямку. Ми щільно займаємося і внутрішнім дизайном будинків, осмислено підходимо до благоустрою навколишньої їх території та формування міського простору, пильно стежимо за якістю будівництва і роботою обслуговуючих компаній, впроваджуємо цілу низку інноваційних програм. І тільки разом всі ці рішення допоможуть нам досягти поставленої мети - не просто будувати житло, а створювати комфорт.

Найближчим часом переосмислений зовнішній вигляд отримають і інші комплекси «Укрбуду», що будуються в Києві. На сьогоднішній день корпорація зводить 28 таких об'єктів. Що ж до вже зданих будинків, то їх за останні п'ять років було побудовано більше п'ятдесяти, а загальний метраж житла перевищує 750 тисяч квадратних метрів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»