• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» представив систему розумного будинку CLAP на iForum-2018
До списку новин

«Укрбуд» представив систему розумного будинку CLAP на iForum-2018

Попередня новина

Графік роботи на свята

Читайте також

Укрбуд та CLAP на iForum 2018

У Києві пройшов ювілейний 10-ий iForum - найбільша в Східній Європі конференція, присвячена інтернет-бізнесу та новим технологіям. Титульним спонсором заходу, що традиційно збирає кращих фахівців IT-галузі, стала корпорація «Укрбуд», яка представила систему розумного дому CLAP.

- Я був здивований, коли сказали, що нашим спонсором буде «Укрбуд», я спитав: «Де «Укрбуд» і де iForum?», - з гумором зазначив співорганізатор iForum Олександр Ольшанський, який відкрив конференцію. - Виявилося, що зв'язок прямий, вони зробили систему розумного дому і цю систему пропонують своїм покупцям. Насправді велике, масштабне в Україні впровадження.

Тезу з готовністю підхопив Сергій Бурлаков - заступник гендиректора компанії "Укрбуд Девелопмент", девелопера всіх житлових проектів «Укрбуд» в Києві. Він пояснив логіку керівництва компанії.

- Будівельні компанії, як правило, далекі від сфери IT, але корпорація «Укрбуд» вирішила змінити цей усталений стереотип, - заявив представник забудовника. - Нарощуючи обсяги будівництва, ми постійно думали про розвиток. Адже який би хороший бетон або цеглу ми не використовували, це все одно не те, що дозволяє яскраво виділитися серед конкурентів. Ми не боїмося експериментувати, тому дуже швидко відгукнулися на пропозицію підтримати український стартап CLAP - систему розумного дому, яка буде встановлюватися в квартири від «Укрбуд».

Укрбуд та CLAP на iForum 2018

У найближчі роки системою CLAP планується обладнати близько 20 тисяч квартир в житлових комплексах «Укрбуд» - незалежно від класу житла. На відміну від пропонованих на ринку систем розумного дому, клієнтам «Укрбуд» не доведеться платити за це додатково.

- Розумний дім в квартирах Укрбуд стане такою ж невід'ємною частиною житла як вхідні двері або радіатор опалення. Вона буде встановлена, що називається «за замовчуванням», - підкреслив Бурлаков. - Виникає питання - в чому підступ? Підступу немає. Ми свідомо йдемо на ці витрати, розуміючи, що тільки завдяки справжнім інноваціям можна отримати конкурентну перевагу і дати те, чого найближчим часом ніхто з київських забудовників дати клієнтам не зможе.

Укрбуд та CLAP на iForum 2018

Стенд CLAP, представлений розробниками розумного дому спільно з корпорацією «Укрбуд», викликав жвавий інтерес відвідувачів форуму. І це цілком зрозуміло: представників IT-бізнесу теж цікавить якісне житло, а тим більше з інноваційною «начинкою».

CLAP - це перша повноцінна система розумного дому, повністю створена в Україні. Вона складається з майже непомітних датчиків і регуляторів, розташованих в кожній кімнаті, єдиного координаційного центру та панелі управління, об'єднаної з відеодомофоном. Керувати системою користувач зможе за допомогою додатку, доступного на смартфонах і планшетах або через браузер персонального комп'ютера.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»