Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» привітав школярів і студентів з початком навчального року
До списку новин

«Укрбуд» привітав школярів і студентів з початком навчального року

Читайте також

З приходом вересня на центральній площі Київського національного університету будівництва та архітектури відбувся традиційний «День першокурсника». Цей навчальний заклад є провідним будівельним вишем України і виховує професіоналів у своїй галузі вже понад 80 років. Привітати студентів з початком нового навчального року прийшов заслужений будівельник України та голова ради директорів компанії «Укрбуд» Юрій Пелих.

- Як будівельник з 50-річним стажем можу сказати вам, що ви зробили найправильніший вибір, обравши цю професію, - звернувся Юрій Пелих до першокурсників. - Адже будь-яка галузь, будь-яка діяльність - медицина, культура, наука - починається з роботи будівельника, який створює ті умови, за яких можна плідно працювати.

1 вересня будівельники також побували в школі-дитсадку «Пролісок», розташованому в Дарницькому районі столиці. «Укрбуд» вже кілька років шефствує над цим навчальним закладом, допомагаючи облаштовувати його територію. Цього разу «Пролісок» отримав від будівельників нові бетонні квітники, які прикрасять двір навчального закладу. Крім того, в найближчі дні першокласники спробують себе в ролі будівельників на майданчику «Укрбуду», розташованому в дитячому парку професій «Кідландія».

До слова, в минулому навчальному році будівельники реконструювали подвір'я школи-дитсадка та встановили на його території лавочки. А роком раніше в навчальному закладі з'явилася сучасний ігровий майданчик.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»