Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» привіз в Кідландію підйомний кран
До списку новин

«Укрбуд» привіз в Кідландію підйомний кран

Читайте також

На різних етапах будівництва фахівцям потрібне різне обладнання. Ось і будівельний майданчик «Укрбуду» в дитячій країні професій Кідландії не стоїть на місці. Раніше маленькі гості будмайданчика вже могли спробувати себе в ролі архітектора, муляра або інженера. А тепер в них з'явилася можливість освоїти ще одну спеціалізацію - оператора підйомного крану.

Корпорація «Укрбуд» привезла в Кідландію справжнісінький підйомний кран з електротельфером - лебідкою, яка пересувається по підвісному однорейковому шляху. Тільки кран цей мініатюрний: потужність двигуна становить 12 вольт, а підйомний барабан витримує вагу до трьох кілограмів. Управляється механізм за допомогою пульту - він дозволяє піднімати вантаж на кілька метрів і переміщувати його з боку в бік.

В числі перших новинку від «Укрбуду» випробували другокласники Новосілківської загальноосвітньої школи. Ця установа в Київській області славиться своїми передовими педагогічними рішеннями та безліччю обдарованих учнів, які неодноразово ставали переможцями різних олімпіад, конкурсів, турнірів і змагань.

В рамках всеукраїнського проекту «Інтелект України» талановиті діти проходять спеціальний курс, покликаний ефективніше закріпити шкільні знання з математики, фізики, хімії, біології та інших предметів, а також вчаться вільному володінню кількома іноземними мовами, Відтепер же завдяки «Укрбуду» три десятки учнів школи змогли ще й опанувати професію будівельника.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»