• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» привіз в Кідландію підйомний кран
До списку новин

«Укрбуд» привіз в Кідландію підйомний кран

Читайте також

На різних етапах будівництва фахівцям потрібне різне обладнання. Ось і будівельний майданчик «Укрбуду» в дитячій країні професій Кідландії не стоїть на місці. Раніше маленькі гості будмайданчика вже могли спробувати себе в ролі архітектора, муляра або інженера. А тепер в них з'явилася можливість освоїти ще одну спеціалізацію - оператора підйомного крану.

Корпорація «Укрбуд» привезла в Кідландію справжнісінький підйомний кран з електротельфером - лебідкою, яка пересувається по підвісному однорейковому шляху. Тільки кран цей мініатюрний: потужність двигуна становить 12 вольт, а підйомний барабан витримує вагу до трьох кілограмів. Управляється механізм за допомогою пульту - він дозволяє піднімати вантаж на кілька метрів і переміщувати його з боку в бік.

В числі перших новинку від «Укрбуду» випробували другокласники Новосілківської загальноосвітньої школи. Ця установа в Київській області славиться своїми передовими педагогічними рішеннями та безліччю обдарованих учнів, які неодноразово ставали переможцями різних олімпіад, конкурсів, турнірів і змагань.

В рамках всеукраїнського проекту «Інтелект України» талановиті діти проходять спеціальний курс, покликаний ефективніше закріпити шкільні знання з математики, фізики, хімії, біології та інших предметів, а також вчаться вільному володінню кількома іноземними мовами, Відтепер же завдяки «Укрбуду» три десятки учнів школи змогли ще й опанувати професію будівельника.