Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» призупиняє будівництво на Микільській слобідці і готує відкриту презентацію проекту
До списку новин

«Укрбуд» призупиняє будівництво на Микільській слобідці і готує відкриту презентацію проекту

Корпорація «Укрбуд», яка будує житловий комплекс на Микільській слобідці, призупиняє будівельні роботи до відкритої презентації проекту та його обговорення з місцевим жителям. 


За словами президента корпорації «Укрбуд» Максима Микитася, навколо будівництва ЖК «Сонячна Рів'єра» виросло багато чуток, що призвело до скандалів і конфліктів з активістами. 

У зв'язку з цим компанія призупиняє будівництво, щоб представити киянам презентацію проекту і розвитку території, після чого ухвалить рішення про подальшу долю об'єкта. 

«У нас є всі дозвільні документи на будівництво. І наші повноваження підтверджені судовими рішеннями. Але, мабуть, робота з місцевою громадою виявилося недостатньою, ми не змогли роз'яснити людям, що ми хочемо будувати, і як виглядатиме це місце після благоустрою. Це і послужило причиною непорозуміння з місцевою громадою. І в певний момент учасниками цього конфлікту стали багато псевдоактівісти, які переслідуючи особисту вигоду, роздмухують скандал і вводять в оману які щиро переживають за долю свого району місцевих жителів », - зазначив Максим Микитась. 

Зокрема, крім житлових будинків «Укрбуд» планує облаштувати на Слобідці трикілометрову набережну і побудувати нову дорожню розв'язку з наскрізним виїздом на Русанівську набережну, а також вже проводить заміну теплових і каналізаційних комунікацій для всього району. 

Максим Микитась розповів, що на місці занедбаного зараз берега протоки планується висадити дерева, розчистити русло, облаштувати два нові скверу і чотири дитячих ігрових майданчики. Корпорація також продовжить ремонти в загальноосвітніх школах Микільської слобідки і оновлення існуючої Зони здоров'я, допоможе з ремонтом головного храму Української греко-католицької церкви. 

"Нам є що запропонувати жителям Слобідки, ми відкриті до співпраці і готові до реалізації побажань киян. Упевнений, що люди схвалять по-європейськи облаштовану, красиву набережну зі скверами і дитячими майданчиками ", - повідомив він. 

Ці та інші складові проекту будівництва «Сонячної рів'єри» з детальним описом презентують киянам найближчим часом. Після чого буде прийнято рішення про подальші дії. 

«Мер Києва Віталій Кличко рекомендував не продовжувати будівництво, поки ми не повернемо довіру місцевих жителів. І ми прийняли рішення провести відкриту презентацію проекту для киян, і відповісти на всі питання. Після презентації та обговорення проекту, ми візьмемо на себе зобов'язання з благоустрою території і виконаємо їх повною мірою», - підкреслив голова «Укрбуду» Максим Микитась. 

Нагадаємо, земельна ділянка на Микільській слобідці була передана під забудову рішенням Київради ще 26 липня 2007 року. 1 жовтня 2015 Вищий господарський суд України підтвердив законність цього рішення, але активісти продовжують перешкоджати будівельним роботам. У зв'язку з чим 18 листопада мер Києва Віталій Кличко заявив, що необхідно надати повний план розвитку території, інфраструктури для відпочинку мешканців мікрорайону і отримати згоду громади.

Благоустрій набережної.jpg
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»