Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» пробіг під каштанами заради порятунку дитячих сердець
До списку новин

«Укрбуд» пробіг під каштанами заради порятунку дитячих сердець

Читайте також

Укрбуд на Пробігу під каштанами

У Києві відбувся традиційний «Пробіг під каштанами» під гаслом «Біжу заради маленьких сердець». Цього року найбільша спортивно-благодійна акція країни, яка щорічно проводиться з 1993 року, зібрала рекордну кількість учасників - понад 13 тисяч осіб.

На благодійний пробіг довжиною 4,9 кілометри вийшли і співробітники будівельної корпорації «Укрбуд». Стартувавши на Михайлівській площі, вони пробігли до Майдану Незалежності вулицями Володимирською, Богдана Хмельницького та Хрещатиком, а потім тим самим шляхом повернулися до початкової точки.

Укрбуд на Пробігу під каштанами

Крім того, в рамках заходу відбулися ще чотири забіги: спортивний для професійних легкоатлетів, «Пробіг мужніх» для спортсменів-візочників, дитячий та «Пробіг в ходунках» для малюків.

Внески всіх учасників будуть спрямовані на закупівлю обладнання, необхідного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, що допомагає маленьким пацієнтам із захворюваннями серця. За даними столичної мерії, в минулому році організаторам вдалося зібрати 1,5 мільйона гривень. А за останні 15 років завдяки «Пробігу під каштанами» зібрали більше 437 тисяч доларів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»