• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» пробіг під каштанами заради порятунку дитячих сердець
До списку новин

«Укрбуд» пробіг під каштанами заради порятунку дитячих сердець

Читайте також

Укрбуд на Пробігу під каштанами

У Києві відбувся традиційний «Пробіг під каштанами» під гаслом «Біжу заради маленьких сердець». Цього року найбільша спортивно-благодійна акція країни, яка щорічно проводиться з 1993 року, зібрала рекордну кількість учасників - понад 13 тисяч осіб.

На благодійний пробіг довжиною 4,9 кілометри вийшли і співробітники будівельної корпорації «Укрбуд». Стартувавши на Михайлівській площі, вони пробігли до Майдану Незалежності вулицями Володимирською, Богдана Хмельницького та Хрещатиком, а потім тим самим шляхом повернулися до початкової точки.

Укрбуд на Пробігу під каштанами

Крім того, в рамках заходу відбулися ще чотири забіги: спортивний для професійних легкоатлетів, «Пробіг мужніх» для спортсменів-візочників, дитячий та «Пробіг в ходунках» для малюків.

Внески всіх учасників будуть спрямовані на закупівлю обладнання, необхідного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, що допомагає маленьким пацієнтам із захворюваннями серця. За даними столичної мерії, в минулому році організаторам вдалося зібрати 1,5 мільйона гривень. А за останні 15 років завдяки «Пробігу під каштанами» зібрали більше 437 тисяч доларів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»