Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» продовжує допомагати дитячому садочку «Пролісок» в Дарницькому районі столиці

Читайте також

Сьогодні глава «Укрбуд» Максим Микитась і депутат Київради Юрій Береговий відкрили новий ігровий майданчик в школі - дитячому садку (ШДС) «Пролісок» в Дарницькому районі столиці. Спільними зусиллями у навчальному закладі упорядковується територія, проводяться ремонтні роботи. 


Садик.JPG
 
- Добрі справи для киян і благоустрій території, в тому числі в мікрорайонах, де знаходяться наші будівельні об'єкти, давно стали для «Укрбуду» доброю традицією. Ми допомагаємо школам, лікарням, дитячим садкам, асфальтуємо двори і встановлюємо дитячі майданчики, - говорить Максим Микитась. 

Садик.JPG

ШДС «Пролісок» розташована в зеленій зоні, а територія навчального закладу виділяється своєю доглянутістю - видно, що співробітники роблять свою роботу з любов'ю і від душі. Винуватці сьогоднішнього маленького торжества зраділи новому майданчику, а для гостей влаштували невелику виставу, виконавши кілька вокальних номерів. 

Садик.JPG

Садик.JPG

Буквально днями «Укрбуд» оновив ігровий павільйон і бетонні опорні колони в переході між будівлями ШДС. На черзі паркан і ще кілька павільйонів, що потребують уваги будівельників. 

Садик.JPG

- Ми спільно з депутатом вашого району будемо і надалі опікати «Пролісок», допомагати з поточними ремонтами і організацією дозвілля діточок, - запевнив президент «Укрбуду».

Садик.JPG
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»