Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» продовжує долучати киян до здорового способу життя
До списку новин

«Укрбуд» продовжує долучати киян до здорового способу життя

Читайте також

Зимові морози - це не завжди привід відсиджуватися вдома з чашкою чаю. Часто це ще й чудова можливість всією сім'єю долучитися до активних видів спорту. Тим більше що можливостей цих у киян з кожним днем ​​стає все більше. Ось уже п'ятий рік у Дніпровському районі столиці радує мешканців і гостей міста русанівська відкрита ковзанка.

У минулому році державна корпорація «Укрбуд» підтримала ініціативу депутата Київради Олеся Маляревича та встановила тут освітлення, а також надала форму місцевим хокейним командам і ковзани для безкоштовного прокату всім бажаючим. У 2017-му будівельники вирішили продовжити цю традицію і знову взяли витрати з утримання крижаного майданчика на себе.

Минулої неділі на ковзанці відбулося спортивне свято з показовими виступами юних фігуристок і численними конкурсами, яке зібрало багатьох жителів столичної Русанівки. Але, за словами активістів, які втілили ідею про суспільну ковзанку в життя, відбою від бажаючих тут немає і по буднях.

- Люди знають, що кожен день на них чекає новий свіжий лід, і це дуже приємно. У нас є група хокеїстів-підлітків, які ставлять ворота та грають в хокей. Є дорослі, років 40-50, які теж із задоволенням грають. Дуже багато батьків з малюками від 3-4 років, які взагалі вперше стають на лід. І діти, які самостійно після школи катаються, - розповідає мешканка Русанівського масиву Ірина Тимошенко. - Дуже добре, що є освітлення, тому що темнішає рано, а дітки йдуть з садка з батьками.

За підрахунками активістів, протягом однієї зими безкоштовний каток відвідують кілька тисяч чоловік. Деякі навіть спеціально приїжджають сюди з інших районів Києва, щоб приємно провести час у веселій і дружній компанії. А в майбутньому в них з'явиться ще один майданчик для активного зимового відпочинку. За словами мешканців Русанівки, місце для нового катка вже пригледіли, тепер розглядають варіанти його облаштування.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»