Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» проводить соцопитування задля підвищення якості обслуговування та благоустрою
До списку новин

«Укрбуд» проводить соцопитування задля підвищення якості обслуговування та благоустрою

Читайте також

Корпорація «Укрбуд» вирішили дізнатися неупереджену думку новоселів про якість зведених нею житлових комплексів, а також отримати об’єктивну оцінку послуг, що надаються мешканцям керуючою компанією. Для цього була залучена незалежна соціологічна компанія, яка проводить опитування в десяти житлових комплексах, побудованих корпорацією.

Власникам квартир пропонується анкета, яка охоплює широке коло питань. У ній оцінюється як якість побудованих будинків, так і рівень побутових послуг і компетентність співробітників обслуговуючої компанії.

Крім того, під час опитування мешканці вносять конкретні пропозиції щодо поліпшення обслуговування, благоустрою прибудинкової території та відкриття нових соціальних об'єктів. Уже найближчим часом отримана інформація буде узагальнена та проаналізована фахівцями. Після чого будівельники і представники обслуговуючої компанії почнуть роботу з найчастіше озву чуваними побажаннями, аби не тільки підвищити рівень комфорту клієнтів, але й продовжити покращувати вже здані в експлуатацію будинки з урахуванням безпосередніх потреб мешканців.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»