Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» відкрив новий ЖК в Солом'янському районі
До списку новин

«Укрбуд» відкрив новий ЖК в Солом'янському районі

Читайте також

Державна корпорація «Укрбуд» відкрила в столиці ще один житловий комплекс. Свої двері для мешканців відкрив новий ЖК «Микитська Слобода» - 24-поверховий п'ятисекційний будинок більш ніж на 500 квартир, який розташувався недалеко від мальовничого парку «Відрадний». Цей «сімейний» об'єкт, що відмінно підходить всім батькам з дітьми, раніше неодноразово очолював різні рейтинги та був відзначений багатьма професійними преміями. Так, він входить до трійки кращих комплексів економ-класу згідно незалежного рейтингу комфортності новобудов Києва, а також отримав нагороду некомерційного дослідження «Ревізор Новобудов» в категорії «Фінансові умови».

Тому не дивно, що до моменту відкриття число власників квартир в «Микитській Слободі» обчислюється сотнями сімей.

- Я знаю, як непросто будуються будинки, особливо в наш час. Але завдяки вашим зусиллям як інвесторів, які вклали сюди свої кошти, завдяки нам - будівельникам, які вклали у цю споруду частинку свого життя і частинку свого тепла, своєї душі - ми отримали такий прекрасний будинок. І довели тим самим, що навіть в найскладніших умовах, в яких перебуває сьогодні і країна, і економіка, ми можемо творити, ми можемо розвивати, ми можемо діяти, ми можемо приносити радість людям, - зазначив заслужений будівельник України та голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих. - А всім, хто сумнівається, ми дамо гідну відповідь. І відповіддю нашою будуть  десятки збудованих об’єктів, сотні квартир у цих об’єктах і тисячі родин, щасливих від того, що мають своє житло. Тому що житло – це основа будь-якої сім’ї.

Оскільки відкриття комплексу приурочили до одного з найважливіших православних свят Покрови, організатори приготували для інвесторів і гостей свято в етнічному стилі - з традиційними українськими стравами та численними майстер-класами з рукоділля. Кожен міг власноруч зробити оберіг для свого будинку або створити декоративну свічку. Не обійшлося і без традиційного для «Укрбуду» розіграшу подарунків - два десятки інвесторів відправилися додому з новою побутовою технікою.

Крім того, в рамках відкриття комплексу відбулася перша спільна акція корпорації «Укрбуд» і громадської організації «За життя». Так, мешканці «Микитської Слободи» могли дати притулок одному з вихованців організації та зайти в свій новий будинок, за традицією першою запустивши в квартиру кішку. Не залишилися без подарунків від «Укрбуду» і самі вихованці притулку.

Нагадаємо, що в «Микитській Слободі» чекають на своїх власників ще декілька квартир. Для нових інвесторів в «Укрбуді» підготували додаткові знижки та гнучкі умови покупки.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»