Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» відкрив ще один житловий комплекс в столиці
До списку новин

«Укрбуд» відкрив ще один житловий комплекс в столиці

Читайте також

 

У Солом'янському районі Києва відкрили житловий комплекс «Олександрія», збудований корпорацією «Укрбуд». Це вже 15-ий будинок, введений в експлуатацію забудовником в столиці за останні два роки. Новий ЖК розташований неподалік від станції метро «Вокзальна» - в районі з добре розвиненою інфраструктурою, магазинами, банками, ресторанами і кафе, торгово-розважальними центрами.

19-поверховий житловий комплекс включає в себе 272 квартири, приміщення для об'єктів соціально-побутового призначення, а також має власний підземний паркінг і дитячу ігрову зону, яку під час відкриття із задоволенням «протестували» дітлахи під наглядом аніматорів.

Будівельники вирішили надати святу «книжковий відтінок» через співзвучність назви нового ЖК і найбільшого книгосховища давнини - Олександрійської бібліотеки. Тому двір нового будинку оформили в книжковій тематиці, а всі бажаючі могли спробувати свої сили в тематичних майстер-класах. Традиційно під час відкриття провели і розіграш побутової техніки серед новоселів.

- Поява нового житлового комплексу в Києві - це заслуга не тільки будівельників, але й інвесторів, які довірили нам свої кошти. Тому цей сучасний і комфортний будинок - це наше спільне дітище. Бажаю, щоб він радував ваші родини теплом і затишком, - привітав жителів "Олександрії" голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих.

Також в ЖК «Олександрія» працюють героїні популярного телепроекту «На 10 років молодше» Маляр Ольга і комірниця Анна. Суть телепроекту полягає в тому, щоб показати прекрасній половині людства, як можна без особливих витрат змінити свій традиційний образ і подивитися на себе з абсолютно іншого боку.

За останні п'ять років «Укрбуд» побудував в Києві понад 700 тисяч квадратних метрів житла, здавши в експлуатацію 49 будинків у 20 житлових комплексах. Крім того, зараз корпорація будує ще 28 об'єктів, що робить її найбільш динамічним забудовником столиці.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»