Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Старокиївський»
До списку новин

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Старокиївський»

Читайте також

У Шевченківському районі Києва відкрили ЖК «Старокиївський», збудований державною корпорацією «Укрбуд». Цей житловий комплекс на 392 квартири розташований неподалік від станції метро «Політехнічний інститут» та виділяється як своєю архітектурою, так і облаштованою прибудинковою територією. Напередодні відкриття будівельники створили тут дитячий та спортивний майданчики, а також встановили сучасні дизайнерські клумби, висадивши в цілому близько 700 кущів.

Відкриття комплексу організатори супроводили дитячим святом. Для малюків та їхніх батьків приготували різні активності: від ігор з улюбленими персонажами та стрибків на батуті до виготовлення книжкових закладок і яскравих настінних годинників. Не обійшлося і без традиційного для «Укрбуду» розіграшу подарунків - юні новосели діставали «щасливі квитки», визначаючи володарів побутової техніки. 

Нагадаємо, що з 2012 року «Укрбуд» побудував в Києві 20 житлових комплексів та ввів в експлуатацію понад 50 будинків. Зараз корпорація одночасно веде 28 проектів та є найбільшим забудовником столиці.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»