• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Старокиївський»
До списку новин

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Старокиївський»

Читайте також

У Шевченківському районі Києва відкрили ЖК «Старокиївський», збудований державною корпорацією «Укрбуд». Цей житловий комплекс на 392 квартири розташований неподалік від станції метро «Політехнічний інститут» та виділяється як своєю архітектурою, так і облаштованою прибудинковою територією. Напередодні відкриття будівельники створили тут дитячий та спортивний майданчики, а також встановили сучасні дизайнерські клумби, висадивши в цілому близько 700 кущів.

Відкриття комплексу організатори супроводили дитячим святом. Для малюків та їхніх батьків приготували різні активності: від ігор з улюбленими персонажами та стрибків на батуті до виготовлення книжкових закладок і яскравих настінних годинників. Не обійшлося і без традиційного для «Укрбуду» розіграшу подарунків - юні новосели діставали «щасливі квитки», визначаючи володарів побутової техніки.

Нагадаємо, що з 2012 року «Укрбуд» побудував в Києві 20 житлових комплексів та ввів в експлуатацію понад 50 будинків. Зараз корпорація одночасно веде 28 проектів та є найбільшим забудовником столиці.