Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Вишиванка»
До списку новин

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Вишиванка»

Читайте також

Відкриття ЖК Вишиванка від Укрбуд

В Оболонському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Вишиванка», збудований корпорацією «Укрбуд». Відкриття будинку пройшло слідом за Днем вишиванки, який щорічно відзначається в Україні. При цьому традиційна українська сорочка знайшла відображення не тільки в назві ЖК: національний орнамент легко вгадується і у фасаді будівлі, і в дизайні внутрішніх приміщень.

Тому і на відкритті комплексу вишиванка опинилася в центрі уваги. У вишитих сорочках прийшли багато новоселів, а ті, хто в цей день не міг похвалитися національним колоритом в одязі, приміряли пам'ятні футболки-вишиванки від «Укрбуд». Всі бажаючі могли спробувати свої сили і безпосередньо в вишивці національного орнаменту. Його зобразили в логотипі ЖК на полотні, яке буде прикрашати хол будівлі. Приготували для гостей і інші активності: тематичні фотозони, майстер-класи зі створення весняних віночків та вже традиційний для «Укрбуд» розіграш побутової техніки серед господарів квартир в новому будинку.

ЖК Вишиванка від Укрбуд

Відзначимо, що «Вишиванка» - це житловий комплекс комфорт-класу, розташований в одному з найзеленіших районів Києва. У будинку 23 поверхи, на яких розмістилися 153 квартири. Будівля зведена за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін червоною керамічною цеглою. Фасад будинку комплексно утеплений із застосуванням мінеральної вати.

На сьогоднішній день корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію 58 будинків в Києві на більш ніж 9 тисяч квартир. Загальна площа збудованого житла перевищує 800 тисяч квадратних метрів. Зараз девелопер одночасно будує в столиці 25 нових житлових комплексів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»