Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» відремонтував дах дитячого садка
До списку новин

«Укрбуд» відремонтував дах дитячого садка

Читайте також

Будівельники корпорації «Укрбуд» відремонтували покрівлю дитячого садочку № 628, розташованого на Микільській Слобідці на лівому березі столиці.

Наш садочок відвідує 220 дітей, - говорить керівник дитячого закладу Лариса Радлевіч. - Будинок побудований ще в 1986 році, його утримання обходиться недешево і вимагає регулярних ремонтів. До недавнього часу виникали проблеми з ремонтом даху, і ось нам допоміг «Укрбуд».

В ході масштабних капітальних робіт був проведений демонтаж старого даху, після чого будівельники поклали більше 2 тис. кв. метрів нової двошарової покрівлі. Крім цього, вони справили капітальний ремонт вентиляційних каналів і проклали 300 метрів нового оцинкованого відливу, поштукатурити більше 200 кв. метрів опорних стін.

Будівельники встигли закінчити роботи якраз напередодні Дня знань. Представники корпорації відвідали дошкільний заклад та вручили дітлахам подарунки на «будівельну тематику» - набори дитячих іграшкових інструментів і книжки-розмальовки.

Мені приємно, що осінь ви будете зустрічати в дитячому садку, який став для вас другою домівкою, з новим дахом, - сказав заслужений будівельник України Юрій Пелих. - Ми постаралися, щоб вам було затишно та комфортно. «Укрбуд» допомагає багатьом, але дитячі садки та школи завжди на особливому рахунку.

Нагадаємо, що раніше «Укрбуд» подарував Українському коледжу ім. В.О.Сухомлинського на Микільській Слобідці спеціальні меблі.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»