Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» влаштував воркшоп для молодих київських архітекторів
До списку новин

«Укрбуд» влаштував воркшоп для молодих київських архітекторів

Читайте також

Воркшоп з Укрбуд

Будівельна корпорація «Укрбуд» дала старт воркшопу з благоустрою прибудинкової території одного зі своїх нових проектів в Києві. Молодим столичним архітекторам та урбаністам поставили завдання – надати проектні пропозиції, які відповідали б сучасним світовим тенденціям в облаштуванні публічного простору біля житлових будинків. Воркшоп проходить у рамках Всеукраїнського архітектурного фестивалю PROSTONEBA, а його кураторами виступають досвідчені архітектори-урбаністи Станіслав Дьомін та Влодко Зотов.

- Основна мета міського простору – це створення комунікації між людьми, подолання відстороненості та самотності місцевих жителів, - зазначив Станіслав Дьомін.

Воркшоп складається з двох етапів. Перший ‒ теоретичний, під час якого відбулося знайомство і спілкування з учасниками, роз’яснення їхнього завдання. Другий – практичний, за результатами якого свої пропозиції нададуть архітектори, урбаністи та ландшафтні дизайнери з двох команд.

Воркшоп з Укрбуд

- Нам небайдуже, як виглядатиме територія біля наших будинків, і яким чином на ній будуть вибудувані зв’язки між людьми та середовищем. За результатами цього воркшопу ми сподіваємося побачити цікаві та дійсно сучасні проекти, а також залучити до співпраці молодих амбітних спеціалістів із власним баченням розвитку публічного простору столиці, - наголосив заступник гендиректора компанії «Укрбуд Девелопмент» Сергій Бурлаков.

Переможців воркшопу буде оголошено на архітектурному фестивалі PROSTONEBA, який пройде 13-15 липня на ВДНГ в Києві. Вони отримають можливість укласти контракт і співпрацювати з «Укрбудом».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»