Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» закінчив перший етап будівництва нового сховища в Чорнобильській зоні
До списку новин

«Укрбуд» закінчив перший етап будівництва нового сховища в Чорнобильській зоні

Читайте також

Роботи Укрбуд в Чорнобилі

Компанія «Укрбудмонтаж», що входить до складу корпорації «Укрбуд», закінчила підготовчий етап будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) в Чорнобильській зоні відчуження. Фахівці збудували комплекс тимчасових споруд, необхідних для подальшої роботи - склади, будівлі для персоналу, контрольно-пропускні пункти та огорожі, службову автодорогу і тимчасові проїзди. Також будмайданчик забезпечили всією необхідною інфраструктурою: були створені протипожежні водні резервуари, каналізаційні і дренажні системи, мережі водо- та електропостачання, система освітлення.

Це дозволило будівельникам перейти до основного етапу - будівництва комплексу адміністративних будівель, а також технічних майданчиків і споруд, які забезпечать безпечне та ефективне зберігання відпрацьованого ядерного палива з українських АЕС. Сьогодні йдуть роботи з облаштування фундаментів будівель і прокладаються інженерні мережі - як на території самого сховища, так і за його межами.

Роботи Укрбуд в Чорнобилі

Тим часом, фахівці компанії «Укренергомонтаж», що також входить до складу корпорації «Укрбуд» і бере участь в будівництві ЦСВЯП, продовжують роботу над створенням залізниці до сховища. Нова лінія довжиною більше 6 кілометрів пройде через чорнобильський ліс і з'єднає ЦСВЯП з існуючою залізничною мережею в зоні відчуження.

Будівельники виконали більшу частину земляних робіт - через природні перепади висоти їм довелося перемістити понад 215 тисяч кубометрів ґрунту. Це дозволило укласти вже більше половини залізничного полотна - близько 3,3 кілометра. Решта залізничних секцій зібрані і теж готові до подальшого укладання. Крім того, наближається до завершення облаштування автомобільних доріг з роз'їзними «кишенями», які оперізують лінію та потрібні для проїзду спецтехніки в разі виникнення непередбачених ситуацій. Вони вже протяглися приблизно на три чверті всього шляху.

Роботи Укрбуд в Чорнобилі

Закінчення будівництва залізниці заплановане на листопад 2018 року. Загалом в рамках проекту будівельникам належить перемістити понад 270 тисяч кубометрів грунту і засипати майже 10 тисяч кубометрів щебеню. Після введення нової лінії в експлуатацію вона зможе використовуватися для доставки в сховище відпрацьованого палива з Рівненської, Хмельницької та Южно-Української атомних електростанцій. У той самий час, для забезпечення повноцінного залізничного сполучення з ЦСВЯП в майбутньому потрібно буде ще й реконструювати існуючу лінію Вільча-Янів, яка довгі роки не експлуатується та знаходиться в напівзруйнованому стані.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року «Укренергомонтаж та «Укрбудмонтаж» закінчили роботи зі створення огороджувального контуру Нового безпечного конфайнменту - конструкції, що є невід'ємною частиною нового укриття ЧАЕС.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»