• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» запустив новий проект в Дніпровському районі столиці - житловий комплекс «FreeDOM»
До списку новин

«Укрбуд» запустив новий проект в Дніпровському районі столиці - житловий комплекс «FreeDOM»

Новий житловий комплекс комфорт-класу буде зведений в Дніпровському районі столиці. На перетині проспектів Броварського та Визволителів з'явиться 26-поверховий ЖК «FreeDOM».

У «FreeDOM» передбачено 519 квартир: 240 - однокімнатних, 209 - двокімнатних, 65 - трикімнатних площею від 36 до 82,5 м.кв., а також підземний паркінг. Серед особливостей планування ЖК варіанти дворівневих квартир.

На першому поверсі комплексу будуть розмістяться нежитлові приміщення для соціально-побутової інфраструктури - магазини, аптеки, хімчистки, банківські відділення і т.д. На сьогоднішній день ціна за квадратний метр квартир в «FreeDOM» від 16 800 грн. Закінчення робіт заплановано на II квартал 2019 року.

Треба відзначити, що комплекс розташований в районі з розвиненою міською інфраструктурою - супермаркетами, торговими центрами, відділеннями банків, школами та іншими важливими соціально-культурними об'єктами. У трьохстах метрах - найбільший в районі парк «Перемога» з сосновим лісом, парковими алеями, декоративним озером і атракціонами.

Житловий комплекс «FreeDOM» вигідно відрізняє близькість відразу до двох станцій метро - «Дарниці» і «Лівобережній», куди можна дійти за лічені хвилини.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»