Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» заявляє про законність будівництва на Микільській Слобідці
До списку новин

«Укрбуд» заявляє про законність будівництва на Микільській Слобідці

Будівництво на вулиці Микільсько-Слобідській повністю законне, і вже кілька судових рішень підтвердили це. Так прокоментував претензії активістів з приводу зведення житлових будинків радник президента корпорації «Укрбуд» Юрій Пелих.   


- Будівництво відновлено від 17 листопада, - повідомив представник «Укрбуду». - Там абсолютно законне будівництво. Дуже багато людей хотіли близько цього будівництва поживитися - політики, щоб рейтинг підняти, бандити, щоб здерти грошей.            

У корпорації заявляють, що були змушені призупиняти роботи, оскільки напередодні місцевих виборів будівництво перетворилося на майданчик для піару. - Ми розуміли, що історія навколо цього будівництва буде підігріватися, ми його призупинили, щоб його ніхто не використовував, як майданчик для скандалів, - сказав Юрій Пелих. 

«Укрбуд» наполягає на повній законності своїх дій, заявляючи про результати численних перевірок та судових рішеннях.          

- Ми маємо повне право там будувати, проходимо всі судові інстанції, у нас всі документи є, суди виграємо, - зазначив Юрій Пелих. - Але коли один суд завершується, потім знову хтось в суд подає, і цей процес повторюється нескінченно.

Він додав, що відступати від будівництва "Укрбуд" не збирається, бо будує квартири для тих, хто хоче мати своє житло: «Якби ці люди, які виступають проти, якусь альтернативу давали, а вони не дають, тільки кажуть «зупинити».        

Відповідаючи на запитання, що робитиме корпорація, якщо будівництво буде зупинено, Юрій Пелих відповів, що жодних законних підстав для такого кроку немає: «Якщо уявити, що абсолютно законна будівництво буде зупинено, то хто повинен виплачувати компенсації сотням сімей, які інвестували гроші в житло, відшкодовувати витрати забудовника і виділяти необхідні гроші на демонтаж».

При цьому представник корпорації додав, що знесення (житлових будинків) обійдеться в більшу суму, ніж завершення будівництва.        

Нагадаємо, що раніше Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» заявляла про те, що будівельники готові реконструювати Зону здоров'я на Микільській Слобідці, що знаходиться поряд з будівництвом, побудувати там волейбольний та баскетбольний майданчики, встановити нові силові тренажери. При цьому, щоб уникнути спекуляцій, земельна ділянка, на якій знаходиться Зона здоров'я, забудовник передає громаді. Крім цього будівельники готові передати ділянку землі біля собору УГКЦ, сусіднього з будівництвом, церкви. Також проектом передбачено масштабне оновлення прибережної зони зі спорудженням нової набережної.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»