Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» збудує залізницю в Чорнобильській зоні відчуження
До списку новин

«Укрбуд» збудує залізницю в Чорнобильській зоні відчуження

Читайте також

Українські будівельники, які виконують роботи в Чорнобильській зоні відчуження, збудують ділянку залізничного полотна між існуючою лінією Вільча - Янів та будівельним майданчиком Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). Відповідний контракт укладений між державним підприємством «Енергоатом» та компанією «Укренергомонтаж», що входить до складу корпорації «Укрбуд» і вже багато років виконує роботи в Чорнобильській зоні.

- На виконання цього проекту нам дали 14 місяців. Зараз йде підготовчий процес, а за місяць ми зможемо приступити безпосередньо до будівництва шляхів. Загальна довжина нової гілки складе 5,8 кілометра, - розповів генеральний директор ПрАТ «Укренергомонтаж» Михайло Бородавко.

По новій ділянці в ЦСВЯП будуть відвозити відпрацьоване паливо з діючих українських атомних електростанцій. Сьогодні ця проблема постає особливо гостро, оскільки після розриву економічних відносин з Російською Федерацією, куди паливо відправляли на зберігання в попередні роки, вітчизняні АЕС їм практично переповнені.

Нова під'їзна колія до майбутнього сховища, яке розташується поблизу села Буряківка, пройде від ділянки між станціями Янів і Шепеличі, які відносяться до залізниці Овруч-Чернігів. Лінія Вільча - Янів, що проходить по цьому шляху, довгі роки не експлуатується і знаходиться в напівзруйнованому стані: станції занедбані, залізничне полотно частково розібрано. Тому в майбутньому для забезпечення залізничного сполучення з ЦСВЯП необхідно буде також реконструювати і цю ділянку.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»