Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» знову лідирує в районному рейтингу житла
До списку новин

«Укрбуд» знову лідирує в районному рейтингу житла

Читайте також

Незалежне рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оприлюднило деталізований рейтинг комфортності житлових комплексів столиці за підсумками 4 кварталу 2016 року. Як і раніше, беззаперечним лідером рейтингу по районах залишається державна корпорація «Укрбуд».

За підсумками дослідження «Укрбуд» беззаперечно лідирує в економ-класі. Серед дев'яти районів Києва, в яких будуються об'єкти цього класу, в п'яти кращими визнані саме житлові комплекси корпорації. Це «Оберіг» в Дарницькому, «Вишиванка» в Оболонському, «Академ-Парк» в Святошинському, «Олександрія» в Солом'янському і «Герцен-Парк» в Шевченківському районі столиці. Крім того, «Укрбуд» став найкращим забудовником комфорт- і бізнес-класу в Подільському районі. Найвище число балів в дослідженні комфортності новобудов там набрали ЖК «Spas Sky» «Подол-градь».

В цілому автори рейтингу вивчили 107 об'єктів, що будуються в Києві. Вивчення претендентів проводилося за 19 параметрами, з яких виводяться оцінки архітектурних і конструктивних особливостей проекту, безпеки та сервісу, благоустрою території та розташування, а також оцінка покупців.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»