• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» знову серед лідерів рейтингу комфортності новобудов
До списку новин

«Укрбуд» знову серед лідерів рейтингу комфортності новобудов

Незалежне агентство «Євро-Рейтинг» підбило остаточні підсумки дослідження ринку столичних новобудов у 3 кварталі 2017 року. В результаті був оновлений традиційний рейтинг комфортності житлових комплексів Києва. У числі найкращих в черговий раз опинився і об'єкт, який будує корпорація «Укрбуд». У топ-10 рейтингу закріпився ЖК «Новомостицький», що будується в Подільському районі. Крім того, цей комплекс увійшов до трійки кращих в комфорт-класі.

Серед лідерів в своїх класах також опинилися ЖК «Friendly House»«Spas Sky» і «Crystal House». Таким чином, «Укрбуд» став єдиним девелопером Києва, чиї об'єкти увійшли в топ-10 одразу в трьох класах нерухомості.

Також автори дослідження відзначають, що «Укрбуд» другий рік поспіль залишається лідером рейтингу за кількістю одночасно споруджуваних будинків. Більше того, число об'єктів, що ним зводяться, перевищує навіть сумарні показники забудовників, які йдуть на другому та третьому місцях. Загалом ж дослідження «Євро-Рейтингу» охопило 172 житлові комплекси від 68 забудовників. Оцінки проектам виставлялися за 19 параметрами, об'єднаними в категорії «архітектурні особливості», «конструктивні особливості», «безпека і сервіс», «облаштування території» та «місце розташування».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»