Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» знову став найпопулярнішим забудовником Києва
До списку новин

«Укрбуд» знову став найпопулярнішим забудовником Києва

Читайте також

Спеціалізований портал «Нерухомість від забудовників» оприлюднив щорічний рейтинг девелоперів Києва. Це дослідження відображає п’ять найбільш популярних будівельних підприємств міста за кількістю переглядів та переходів на сайти забудовника та його житлових комплексів.

Як і за підсумками минулих років, впевнене перше місце у топі 2017-го продовжує утримувати  державна будівельна корпорація «Укрбуд». Їй віддали перевагу 34,8% інтернет-користувачів, які загалом переглянули сайти корпорації та її комплексів майже 152 тисячі разів. При цьому корпорація випередила найближчого конкурента на понад 15%.

Таким чином, загальнорічні показники популярності корпорації зросли майже на 5% порівняно з 2016-им. Тоді перше місце в рейтингу «Укрбуду» забезпечили 145 тисяч переглядів і переходів.

Водночас, один з житлових комплексів корпорації потрапив до топ-5 київських новобудов. Інформацію про ЖК «Кирилівський гай», який будується в Шевченківському районі столиці поряд з однойменним парком, переглянули понад 10,5 тисяч користувачів.

Нагадаємо, що 2016 році «Укрбуд» також посіла перше місце в топі Києва та розділила перемогу з іншим великим столичним забудовником.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»