• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укргазбанк» і «Укрбуд» запустили програму доступного житлового кредитування під 10% річних
До списку новин

«Укргазбанк» і «Укрбуд» запустили програму доступного житлового кредитування під 10% річних

Читайте також

Державний «Укргазбанк» і будівельна корпорація «Укрбуд» уклали угоду про стратегічне партнерство. Мета співпраці фінансової установи і будівельного гіганта - вдихнути нове життя в іпотечне житлове кредитування в Україні. Першим результатом спільних зусиль сторін вже стала нова соціальна програма, по якій процентну ставку по кредитах на житло знижено до 10% річних. Фінансисти відзначають, що це щонайменше вдвічі нижче за ставки по будь-яким іншим існуючим сьогодні програмам.

- Ринок іпотеки - це природно, кожна людина повинна десь жити і абсолютно зручно користуватися кредитами. Єдина проблема - це вартість. І ми зробили перший крок, щоб цю вартість знизити, - говорить глава правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко. - Ми підписали угоду, згідно з якою кожен зможе отримати іпотечний кредит під ставку 10% річних. І сьогодні термін такого кредиту дуже великий - до 20 років.

Такі умови надаються всім клієнтам «Укргазбанку», які беруть кредити на купівлю житла в новобудовах «Укрбуду» - як вже зданих в експлуатацію, так і споруджуваних. В цілому акредитацію в банку отримали майже 40 об'єктів корпорації. За словами будівельників, для багатьох покупців, які не можуть одразу оплатити всю вартість житла, залучення іпотечного кредиту під невеликий відсоток може стати гідною альтернативою розстрочці від забудовника.

- При розстрочці ви викуповуєте певну кількість метрів, а на невикуплені метри ціна не фіксується, - підкреслює генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Якщо ж інвестор бере кредит, він вже не залежить від жодних цін. Це великий плюс, він викуповує одразу сто відсотків і фіксує вартість квадратного метра за нинішньою ціною.

Відповідно до проведеного співробітниками «Укргазбанку» аналізу, більшість їх клієнтів, що беруть кредити, намагаються погасити борг в якомога стисліші терміни - від півроку до двох років. Тому в банку очікують, що знижена ставка на перший рік дозволить придбати житло багатьом українським родинам, у яких раніше не було такої можливості.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»