Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
До списку новин

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Обережно, шахраї!

Шановні клієнти! Застерігаємо Вас щодо чергової хвилі телефонних афер в Україні. Шахраї розсилають на мобільні телефони громадян SMS-повідомлення, в яких говориться про виграш квартири в неіснуючому ЖК під назвою «LuxKiev-bud» і міститься посилання на фейковий сайт забудовника (http://luxkiev-bud.com) та телефони гарячої лінії. Там «переможцю» пропонують зареєструватися та через термінал сплатити певну суму нібито під виглядом обов’язкового збору.

При цьому на фейковому сайті вигаданий об’єкт позиціонується як проект державної корпорації «Укрбуд», а для його опису та демонстрації використовуються дані, що відносяться до реально існуючого ЖК «Герцен Парк».

Закликаємо вас бути уважними та не довіряти шахраям! На даний час державна будівельна корпорація «Укрбуд» не розігрує квартир в жодному зі своїх житлових комплексів. А інформація щодо будь-яких акцій має посилатися виключно на офіційні джерела – зокрема, сайт https://ub.com.ua.

Якщо Ви отримали повідомлення про виграш квартири, але не приймали участі в будь-яких розіграшах – в жодному разі не передавайте «організаторам» особисті дані та не переказуйте кошти. Будьте пильними та не довіряйте повідомленням з незнайомих номерів. Додамо, що замовником фейкового комплексу найчастіше зазначене ТОВ "Інтернаціональна будівельна група", генпідрядником – ПрАТ "Київська будівельна компанія "Киевстройком", а генеральним спонсором акції – «Limen Telekom». Також шахраї можуть фігурувати під виглядом забудовників неіснуючого ЖК «Story-Bud» (http://stroy-bud.com/), а раніше вони ховалися під вивісками ЖК FENIX, GEOSBUD, Comfort-Bud і т.д.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»