• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудВідкриття корпусу в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну
До списку новин

Відкриття корпусу в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну

Турбуючись про майбутнє, яке залежить від кожного з нас і формується нашим ставленням до ряду сьогоднішніх проблем, корпорація «Укрбуд» здійснює підтримку Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, а також інших будівельних коледжів України.
Адже архітектуру та рівень будівництва створює суспільство через посередництво творчої діяльності архітекторів та рівень підготовки спеціалістів будівельної сфери.
За участю та підтримкою корпорації «Укрбуд» в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну введено в експлуатацію прибудову до навчального корпусу.
Рішення щодо реконструкції з розширенням та надбудовою частини навчального корпусу закладу було прийнято в 2011 році з метою забезпечення належних умов для навчання. Проект, що ліг в основу будівництва нового навчального корпусу, був створений студентами цього коледжу.
Як результат – додатково отримано 11 навчальних аудиторій, майстерню для макетування, бібліотеку з читальною залою та 3 навчально-виробничі майстерні.
Захід, присвячений урочистому введенню в експлуатацію прибудови, відбувся за участю Радника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Беркути, голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максима Луцького, керівників та представників міжнародних центрів, послів та представників посольств із Палестини, Іраку, Кувейту, Пакистану, Марокко, Сирії, Республіки Конго, Азербайджану, делегацій із Німеччини та Китаю.
Директор коледжу Валерій Булгаков висловив подяку керівництву міста та району за співпрацю, допомогу й підтримку та наголосив, що на сьогодні також завершено проектні роботи з будівництва міжнародного навчального центру коледжу. Початок робіт планується на IV квартал 2013 року.
Радник Міністра Анатолій Беркута відзначив вагому роль цього навчального закладу у підготовці кваліфікованих кадрів для будівельної галузі.
За дорученням голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова Максимом Луцьким було вручено Почесну грамоту Київської міської державної адміністрації трудовому колективу корпорації УКРБУД та її президенту Максиму Микитасю.

imgimgimgimgimg