Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ Каннах презентували фільм Максима Микитася про Чорнобиль
До списку новин

У Каннах презентували фільм Максима Микитася про Чорнобиль

Читайте також

У рамках кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю відбувся перший міжнародний показ документальної стрічки «Чорнобиль. Зона майбутнього». Про це повідомляє прес-служба міжнародного фестивалю «Молодість», за ініціативою якого стрічка представлена в українському павільйоні. Презентував фільм у Каннах президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась – продюсер, автор ідеї та ведучий документалки. 


В Каннах презентовали фильм Максима Микитася о Чернобыле.jpg

- Я родом з Прип’яті, тож для мене особисто дуже важливий цей фільм. Я присвятив його батькові. Сподіваюсь, європейські глядачі та кінокритики добре сприймуть цю стрічку. Гадаю, це важлива подія в українській документалістиці, - розповів він на презентації. 

В Каннах презентовали фильм Максима Микитася о Чернобыле.jpg

А незабаром ця кінокартина може стати подією і в культурному просторі інших країн. У Каннах стрічкою вже зацікавилися дистриб'ютори з Угорщини, Азербайджану, Грузії та Арабських Еміратів. Зазначається, що інтерес викликають передусім документальні кадри, вперше відзняті всередині четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. 

В Каннах презентовали фильм Максима Микитася о Чернобыле.jpg

Нагадаємо, «Чорнобиль. Зона майбутнього» присвячений тридцятій річниці аварії на станції. Водночас, увага творців фільму зосереджена не на минулому ЧАЕС і зони відчуження, а на сьогоденні та майбутніх перспективах. А їх чимало – від налагодження аграрно-паливної промисловості до створення першого в Україні центру альтернативної енергетики. 

Крім того, в українському павільйоні презентували історичну драму українського режисера Тараса Химича «Жива». Побачити обидві стрічки гості Каннського кінофестивалю зможуть до 20 травня. Тим часом, «Чорнобиль. Зона майбутнього» також доступна для вільного перегляду за посиланням.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»