Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудВизначилися переможці Студентської баскетбольної ліги України
До списку новин

Визначилися переможці Студентської баскетбольної ліги України

Читайте також

У столичному Палаці спорту відіграли фінальні матчі Студентської баскетбольної ліги України. Протягом п’яти днів на спортивних майданчиках боролися за звання чемпіона вісім найсильніших чоловічих університетських команд країни. Найгарячіші пристрасті , звісно, кипіли в останній день змагань. В фінальній зустрічі хлопців з Запорізького класичного приватного університету та харківського політехніка лідер змінювався цілих п’ять разів. Втім, у другій половині більш досвідчені запоріжці таки продавили суперника, закінчивши гру з відривом майже в двадцять очок. 


Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg

- Ми переламали хід гри. Були впевнені у перемозі, - розповідає головний тренер команди Олександр Скутєльник. - Адже найголовніший матч, вважаю, зіграли у півфіналі проти ЗНТУ. Я сказав хлопцям: хто його виграє, той стане чемпіоном. Запорізьке дербі виграли ми. І я потім сказав хлопцям – у фіналі ми можемо програти тільки самі собі. Тим більше у підгрупі ми вже грали з ХПІ і виграли у них з різницею у 23 очки. 

Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg

Не менш «гаряче» було і під час зустрічей представниць прекрасної статі. Загалом чемпіонський титул серед жінок ділили чотири команди-фіналісти. Та дістався він баскетболісткам Одеського національного морського університету, які в заключній грі без проблем розгромили суперниць з Дніпра.

Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg

Фінальні ігри на найбільшому критому майданчику України стали заключним акордом масштабного чемпіонату, який в сезоні 2015/2016 року вийшов на абсолютно новий рівень завдяки підтримці генерального спонсора - державної корпорації «Укрбуд». Загалом участь в змаганнях взяли понад сто чоловічих та три десятки жіночих команд з усіх куточків країни. 

Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg

- Цей сезон яскраво продемонстрував, які перспективи має студентський баскетбол за належної підтримки, - підкреслив директор чемпіонату Павло Томенко. - Раніше командам не завжди було достатньо просто бути кращими. Треба було ще й ламати голову над фінансовим боком питання – як привезти гравців у Київ, де поселитися тощо. Цього разу ми побачили, на що здатні університетські команди, коли можуть повністю сконцентруватися на грі. Завдяки «Укрбуду» шанс стати чемпіоном отримала кожна з них. 

Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg

Про великі перспективи студентського баскетболу говорить і неабиякий інтерес з боку професіоналів. Зокрема, у складі команди-чемпіона з Запорізького КПУ виступають одразу чотири баскетболісти клубу «Азовмаш». А найціннішим гравцем сезону став форвард «Черкаським мавп» Іван Ткаченко. З іншого боку, студенти, які проявили себе, також мають шанс бути поміченими та пробитися у великий спорт.  

Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg

- Дуже прикро, коли банальний брак фінансування не дає талановитій молоді розвивати та реалізовувати свої здібності, - зазначає президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. - Тому ми спробувати довести – якщо підставити спортсменам плече, вони здатні показати рівень, гідний професійного спорту. Сподіваємося, що цей приклад наслідуватимуть й інші меценати, і в майбутньому не лише баскетбол, а й весь студентський спорт отримає необхідну підтримку та стане невід’ємною частиною життя кожної активної молодої людини.

Визначилися переможці студентської баскетбольної ліги України.jpg
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»