Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудВолейболісти «Славутича» відкрили Паралімпіаду
До списку новин

Волейболісти «Славутича» відкрили Паралімпіаду

Читайте також

У бразильському Ріо-де-Жанейро  відбулася офіційна церемонія відкриття XV Літніх Паралімпійських ігор. Участь в ній взяли і гравці київського спортивно-реабілітаційного клубу «Славутич», активно підтримуваного корпорацією «Укрбуд». У складі національної збірної спортсмени захищатимуть українські кольори в змаганнях з волейболу сидячи. В них, до речі, наша країна цьогоріч дебютує.

Перша зустріч параволейболістів із збірною Боснії та Герцеговини відбудеться вже 10 вересня. Пізніше українці також поміряються силами із китайцями та іранцями.

Загалом під національним прапором в руках майстра спорту міжнародного класу з волейболу сидячи Маргарити Приваліхіної легендарним стадіоном «Маракана» пройшлися 172 українських атлети. Ця збірна – найбільша за всю історію виступів наших спортсменів на Паралімпіаді. Команда, яку вважають однією з найсильніших на змаганнях в Ріо, побореться за золоті нагороди у 15 видах спорту.

Нагадаємо, в березні завдяки підтримці «Укрбуду» спортсмени «Славутича» впевнено виступили на Інтерконтинентальному кубку з волейболу сидячи в Китаї, де й завоювали путівку на Літні Параолімпійські ігри-2016.

Джерело фото: ЕРА

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»