Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКлуб «Славутич» завоював путівку на паралімпіаду!
До списку новин

Клуб «Славутич» завоював путівку на паралімпіаду!

Читайте також

Українська збірна з волейболу сидячи, представлена гравцями спортивно-реабілітаційного клубу «Славутич» (Київ), отримала від Міжнародної федерації сидячого волейболу ліцензію на XV літні Паралімпійські ігри в Ріо-де Жанейро. На головних змаганнях світу українці поборються за золоті медалі із сімома іншими командами замість Росії. Членство її параолімпійського комітету було призупинене Міжнародним параолімпійським комітетом через неспроможність росіян дотримуватися світових антидопінгових кодексів. 

 
Нагадаємо, в квітні росіяни відібрали в українців, яких підтримує корпорація «Укрбуд», право виступати на Паралімпіаді, обігравши їх у фіналі Інтерконтинентального кубку з волейболу сидячи в китайському Хучжоу. Але тоді збірну Росії запідозрили в нечесній грі – один із спортсменів використовував силіконовий наколінник – заборонений елемент екіпіровки, який забезпечує додаткову перевагу під час матчів.
 
Волейболисты клуба «Славутич» завоевали путевку на паралимпиаду в Рио.jpg
 
- Рішення МПК ще має підтвердити Спортивний арбітражний суд в Лозанні. Але ліцензію нам вже надіслали, тож справедливість нарешті взяла гору, - говорить капітан «Славутича» Сергій Шевченко. - Ми вірили у свою перемогу до останнього, і тепер ми восьмі у світовому параволейбольному рейтингу. Але найскладніше ще попереду – часу обмаль, і нам треба максимально зосередитися на тренуваннях. 
 
Доречі, про отримання ліцензії українці дізналися під час фінальних ігор Відкритого кубку з пляжного волейболу в литовській Паланзі, де вони виставили одразу три команди та посіли призові місця. Тепер спортсмени активно готуються до зборів під Києвом. За словами самих паралімпійців, буквально за тиждень їм доведеться провести піврічну підготовчу роботу. 
 
Волейболисты клуба «Славутич» завоевали путевку на паралимпиаду в Рио.jpg
 
- На «Славутич» чекає дуже важке завдання, і ми готові їм в усьому допомагати. Я неодноразово говорив, що лише постійна підтримка спроможна повною мірою розкрити потенціал українських спортсменів, - говорить Максим Микитась, який багато років підтримує український клуб. - І зараз всі ми бачимо, які висоти підкорюються нашим волейболістам. Розраховуємо на впевнений виступ у Ріо та сподіваємося, що цей успіх надихне інших спортсменів та спонсорів, і таким чином сприятиме подальшому розвитку українського спорту.

 

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»