Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудВолейбольний клуб «Славутич» завоював два європейських трофеї
До списку новин

Волейбольний клуб «Славутич» завоював два європейських трофеї

Читайте також

Спортивно-реабілітаційний клуб «Славутич» (Київ) в черговий раз підтвердив свій статус однієї з найсильніших європейських команд з волейболу сидячи, здобувши беззаперечні перемоги в двох великих міжнародних турнірах. Початок літа для українських спортсменів, яких активно підтримує президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась, ознаменувався впевненими виступами на майданчиках Польщі та Латвії. 


Волейбольний клуб «Славутич» завоював два європейських трофеї.jpg
 
Так, беззаперечною перемогою завершився для наших спортсменів виступ на XVIII відкритому чемпіонаті в польському Ельблонзі. Цього року щорічні змагання зібрали як місцеві команди, так і міжнародні збірні Латвії, Казахстану та Японії. Втім, «Славутич» таке серйозне суперництво не зупинило: обігравши всіх в груповому етапі, українці дали відсіч казахам в півфіналі, а потім і команді-господарю турніру у фінальній грі. 

Волейбольний клуб «Славутич» завоював два європейських трофеї.jpg
 
- У фінальних зустрічах довелося попотіти. Але працювали ми в першу чергу на перспективу, розцінюючи ці ігри як підготовку до чемпіонату Європи в наступному році, - розповідає капітан команди Сергій Шевченко. - Так сталося, що на змагання ми поїхали без основного нападника. Тому були змушені випробовувати нові схеми гри, виставляти гравців в незвичних для них амплуа. Як бачимо, цей підхід себе виправдав і до того ж дозволив нам відпрацювати нестандартні ситуації, які можуть виникнути в майбутньому. 


А за тиждень волейболісти «Славутича» повторили свій успіх на першому кубку Вільнюса, не поступившись опонентам з Литви та Латвії в жодній з п'яти зустрічей. Тепер українці готуються до серпневого чемпіонату з пляжного волейболу сидячи в литовській Паланзі, на якому збираються виставити одразу кілька «трійок».  

Волейбольний клуб «Славутич» завоював два європейських трофеї.jpg

- Сьогодні український спорт, особливо паралімпійський, переживає не найкращі часи. Якщо говорити про сидячий волейбол, то київський «Славутич» - по суті, єдина професійна команда в країні, вона ж і національна збірна, - говорить президент «Укрбуду» Максим Микитась. - У той же час ми бачимо, що при необхідній підтримці наші спортсмени здатні досягти величезних висот. Сподіваємося, що приклад нашої міцної дружби надихне інших спортсменів і меценатів - тільки так всі ми зможемо розвивати український спорт в непростій для країни ситуації. 

Волейбольний клуб «Славутич» завоював два європейських трофеї.JPG

Крім того, в української збірної в особі «Славутича» залишаються шанси на виступ на XV літніх Паралімпійських іграх в Ріо-де Жанейро. Якщо питання з дискваліфікацією російських атлетів в рамках допінгового скандалу не буде вирішене до початку змагань, місце паралімпійської волейбольної команди Росії в Бразилії займуть наші спортсмени, які поступилися їм у фіналі Інтерконтинентального кубку в Китаї.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»