Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудВсі квартири «Укрбуду» отримають теплолічильники
До списку новин

Всі квартири «Укрбуду» отримають теплолічильники

За вікном стоять зимові морози, і нагальне питання тепла в будинках українців постає як ніколи гостро. Водночас, солідні рахунки за опалення помітно б'ють по гаманцю, відбиваючись на сімейному бюджеті. І навіть наявність загальнобудинкового лічильника, який дозволяє платити тільки за свої квадратні метри, далеко не завжди позначається на цифрах в квитанції, а іноді і взагвлі змушує переплачувати. За даними Київенерго, тільки за останні два місяці 2016 року мешканці столиці, які проживають в будинках без загальних теплолічильників, заплатили майже на 122 мільйони гривень менше, ніж кияни, в будинках яких такі лічильники встановлені.

Втім, відсутність лічильника також змушує платити більше спожитого обсягу тепла. Причиною тому - теплові втрати в мережах, розраховуватися за які доводиться мешканцям будинків. Єдиним розумним виходом із ситуації, що склалася, бачиться обладнання житла індивідуальним теплолічильником, який дозволяє оплачувати тільки ті гігакалорії, які спожиті безпосередньо мешканцями окремо взятої квартири. Але їх встановлення пов'язане з безліччю труднощів - окрім покупки недешевого апарату, необхідно ще зібрати пакет необхідних документів і розробити проект, узгоджений з теплопостачальною організацією.

Піклуючись про мешканців своїх житлових комплексів, державна корпорація «Укрбуд» прийняла рішення взяти всі ці турботи на себе і за свої кошти обладнати кожну квартиру індивідуальними тепловими лічильниками Ultraheat T230. Відтепер такі лічильники будуть встановлені у всіх житлових приміщеннях в комплексах «Укрбуду», які вводяться в експлуатацію в 2017 році.

Встановлення індивідуальних теплолічильників здатне зменшити рахунок за комунальні послуги майже двічі. Крім того, їх використання разом з терморегуляторами, що дозволяють вручну контролювати обсяги тепла, що подається в приміщення, дає додаткову економію. Так, зниження температури в квартирі всього на один градус Цельсія економить до 6% теплової енергії.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»