Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЮрій Пелих: “Будівництво — це локомотив економіки”
До списку новин

Юрій Пелих: “Будівництво — це локомотив економіки”

Читайте також

Будівельна галузь здатна дати необхідний поштовх розвитку економіки країни. Але тільки в тому випадку, якщо держава зможе зробити житло доступнішим для українців. Таку думку висловив голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих під час прес-конференції "Будівельна галузь: підсумки роботи за 25 років незалежної України і плани на майбутнє". 

 
- На сьогодні наш основний інвестор - це населення. Якщо держава не зробить зі свого боку кардинальних кроків, то це джерело надходження коштів на будівельний ринок - приватних інвестицій - може пересохнути, - каже заслужений будівельник України Пелих. 
 
При цьому вихід із ситуації доволі простий, вважають представники галузі. Зробити житло доступнішим допоможуть спеціальні державні пільгові програми, випробувані раніше, а також більш прийнятні кредити при покупці квадратних метрів. За словами експертів, банківський відсоток частково може погашати держава - за рахунок додаткових надходжень до бюджету. 
 
Юрій Пелих: “Будівництво — це локомотив економіки”.JPG
 
- Існує перевірена в усьому світі практика, - зазначив представник «Укрбуду». - Це житлове кредитування під розумні відсотки. Кредит до п'яти або восьми відсотків значно розширить коло покупців. А це дасть можливість залучити на ринок нові кошти. 
 
Будівельники вважають, що в такому разі виграють не тільки вони, а й безліч інших сфер, що залежать від будівництва - від «комуналки» до виробництва. 
 
- Це буде економічно «витягати» доволі багато підприємств, адже при будівництві ми використовуємо близько 250 найменувань різних матеріалів, - підкреслив Пелих. - А це нові робочі місця та податки до бюджету. 
 
За словами представника «Укрбуду» сьогодні житла та поліпшення житлових умов потребують близько 2,5 мільйонів українців. І будівельна галузь не тільки може забезпечити їх новими будинками, але і водночас сприятиме підйому національної економіки. Але можливо це стане лише тоді, коли влада побачить цю можливість, підсумував Юрій Пелих.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»