• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЮрій Пелих: Ми використовуємо сучасні енергоощадні технології та матеріали
До списку новин

Юрій Пелих: Ми використовуємо сучасні енергоощадні технології та матеріали

Відкрилася ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Енергоощадні машини і технології». 


Енергоощадні машини і технології.JPG

Енергоощадні машини і технології.JPG
 
Енергоощадні машини і технології.JPG

Конференція, яка проходить на базі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), зібрала вчених, фахівців в галузі будівництва, житлово-комунального господарства, виробників будматеріалів, викладачів і студентів. 

Енергоощадні машини і технології.JPG

- На сьогоднішній день наші будівельники використовують сучасні технології утеплення будинків, - зазначив, виступаючи перед учасниками наукового форуму голова Ради директорів державного публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд», заслужений будівельник України Юрій Пелих. - Наші виробники будівельних матеріалів стовідсотково готові до постачання відповідних матеріальних ресурсів вітчизняного виробництва. Ці матеріали не гірше продукції зарубіжних виробників. І ми готові до роботи з утеплення будинків, побудованих в минулі роки. 

Енергоощадні машини і технології.JPG

Окреслюючи коло проблем, що стосуються енергоощадження, Юрій Пелих зазначив, що основною проблемою є фінансування таких проектів. А враховуючи досить непросту економічну ситуацію, вихід може бути знайдений в акумуляції коштів з декількох джерел: держбюджету, місцевих бюджетів, а також спеціальних цільових фондів. 

Енергоощадні машини і технології.JPG

На думку екс-міністра з питань житлово-комунального господарства України (2007-2010) Олексія Кучеренко, умовно кажучи, в країні існують дві першочергові сфери застосування енергоощадних технологій: це адміністративні будівлі, що знаходяться у державній та муніципальній власності, а також застарілий багатоквартирний житловий фонд. Але саме державні та муніципальні установи повинні стати прикладом для інших. 

Енергоощадні машини і технології.JPG

Захід, організований за підтримки Міністерства освіти, Академії будівництва України, Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» і КНУБА триватиме протягом трьох днів.