• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЗаява будівельних компаній щодо блокування роботи галузі
До списку новин

Заява будівельних компаній щодо блокування роботи галузі

Читайте також

Учасники корпорації «Укрбуд», будівельні компанії «Геос», ПСГ Ковальська, Київміськбуд-3, Київміськбуд-6, «Фундамент», ДБК№7, ДБК-3, БП-3, «Аркада», ЗБК-1, Трест “Киевспецстрой”, «Sun Development», «Дисбуд» підтримали загальний страйк київських будівельників, який був оголошений робітниками галузі 23 лютого. Сотні працівників на різних будмайданчиках столиці зупинили на годину роботу, щоб привернути увагу київської влади та правоохоронців до кричущої проблеми. 


Уже роками майже всі будівництва столиці піддаються атаці «тітушок», які за гроші ламають паркани, нищать техніку, з арматурою нападають на будівельників. Очевидно, що координуються політиками, яким вигідна зупинка будівництва або які шантажують забудовника і вимагають грошей за припинення нападів. Вони приводять на будмайданчики псевдоактивістів, які прикриваються людьми із сусідніх будинків і заробляють на атаках забудовників політичні дивіденди. Сотні будівництв, які були зупинені «тітушками» та псевдоактивістами насправді мають усі відповідні дозволи і є цілком законними. 

Відтак ми приєднуємося до будівельників, які сміливо заявили про те, що не можуть миритись із постійними нападами псевдо-активістів та терпіти приниження з боку усіх тих, хто намагається отримати від будівництва політичну або грошову вигоду. Ми висловлюємо свою підтримку робітникам-будівельникам. 

Ми не можемо миритись з тим, як на очах руйнується галузь, завдяки якій в різні часи було реанімовано економіки багатьох країн. 

Тому ми вимагаємо, щоб влада нарешті почала винувати свої функції і навела лад навколо будівництва, зупинила справді незаконні забудови але і дозволила працювати тим, хто має усі дозвільні документи. Вимагаємо від правоохоронців відкрити кримінальні справи проти «тітушок», які блокують будівництва столиці. Вимагаємо від Мінюсту ліквідувати громадські організації, чиї «тітушки» не дозволяють працювати будівельникам. 

Аби наші вимоги були почуті, ми, 5000 будівельників, вийдемо на спільну мирну акцію протесту під стіни КМДА у вівторок, 1 березня. Будівельна галузь має працювати!
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»