Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖінка і будівництво: Лілія Симчук
До списку новин

Жінка і будівництво: Лілія Симчук

Читайте також

Лілія Симчук, керівник відділу реклами та маркетингу Української державної будівельної корпорації «УКРБУД» і Групи компаній «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»

Досвід роботи в галузі - 5 років

IMG_9069

Чому будівельна галузь

Скажу відверто, спочатку я і не думала, що одного разу доведеться працювати в будівельній індустрії. Моя перша вища освіта - психолог. Деякий час я навіть працювала за фахом. Однак на шляху професійної самореалізації я спробувала себе в різних сферах діяльності і, волею долі, потрапивши в будівельну компанію, в кінці кінців, знайшла своє комфортне професійне середовище. Згодом здобула другу вищу освіту - на цей раз за фахом своєї основної діяльності. З кожним новим проектом корпорації я все більше освоювалася в будівельній галузі і дізнавалася світ маркетингу і реклами.

IMG_9076

IMG_9102

IMG_9113

IMG_9115

Найскладніше для леді

З огляду на особливості нашої діяльності, найскладніше для мене, як і для кожної жінки в переважно чоловічий сфері, - не забувати про те, що я - леді. Уміло маневрувати між стратегією керівництва, потребами клієнтів і реаліями сьогодення, налагоджувати спільну мову з суворими робочими на будівельних майданчиках, знаходити підхід до творчих архітекторів, проектувальників і дизайнерів ... Тут, безумовно, виручають знання і навички, пов'язані з моєю першою освітою.

На сьогоднішній день корпорація реалізує близько 30 проектів, і робота над ними вимагає надлюдської концентрації і працездатності всього нашого колективу. Розслабитися не можна ні на хвилину. І дуже важливо при такому шаленому ритмі життя зберігати здорове почуття гумору і не піддаватися синдрому «емоційного вигорання».

Одним словом, без величезної любові і відданості своїй роботі, нам - справжнім леді - нічого робити в будівельній індустрії. Саме тому жінок в цій області зовсім небагато, але вони, як правило, досягають успіху і професійного визнання, адже ми тут - за покликанням!

IMG_9137

IMG_9147

IMG_9164

IMG_9170

Нудно не буває

Найчастіше комічні ситуації пов'язані з чутками і «сарафанним радіо»: так, одного разу, нам на електронку прийшов лист-запит про надання коментарів. «Потенційного інвестора» цікавило, чи знаємо ми, що в районі будівництва одного з наших комплексів, а саме ЖК «Герцен Парк» за легендами Змій Горинич бився з Іллею Муромцем, а на території нинішнього комплексу «Поділ-градь» Микита Кожум'яка переміг Змія людожера. Довелося переконувати наших майбутніх інвесторів, що під час проведення фундаментних робіт жодної голови Змія Горинича і останків Змія-Людожера знайдено не було.

IMG_9173

ABCnews

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»