Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖитловий комплекс «Герцен-парк» готується до здачі
До списку новин

Житловий комплекс «Герцен-парк» готується до здачі

Читайте також

 

Три останні секції другого будинку ЖК «Герцен-парк» в Шевченківському районі столиці готуються будівельниками до введення в експлуатацію. У цей житловий комплекс, розташований поруч з парком «Кирилівський гай» та станцією метро «Дорогожичі», входять два багатоповерхових будинки. Перший 26-поверховий був зданий восени минулого року, а дві з п'яти секцій другого будинку ввели в експлуатацію в квітні поточного.

Зараз будівельники активно продовжують благоустрій території ЖК. Після завершення робіт внутрішній двір «Герцен-парку» з дитячими, спортивними майданчиками та озелененням отримає остаточний вигляд, об'єднаний спільною концепцією. Для зручності мешканців будівельники також розширили до дев'яти метрів автомобільний спуск, що веде до комплексу.

 

Для оформлення парадних і холів ЖК використовувався натуральний граніт та плитка з керамограніту, входи обладнані пандусами, а зовні і всередині будівлі встановлені енергозберігаючі світлодіодні світильники.

Від появи нового ЖК виграла і інфраструктура району. Забудовник проклав більше двох кілометрів електромереж, реконструював і замінив понад кілометр каналізаційних і водопровідних труб. Були збудовані дві трансформаторні підстанції, проведена реконструкція тепломереж, а в районній котельні встановлене нове обладнання, яке дозволяє економити енергоресурси.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»