Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖитловий комплекс «Укрбуду» визнаний кращим житлом економ-класу в Києві
До списку новин

Житловий комплекс «Укрбуду» визнаний кращим житлом економ-класу в Києві

Читайте також

Незалежне агентство «Євро-Рейтинг» склало оновлений рейтинг комфортності житлових комплексів Києва на початок 2017 року. Вже традиційно на вершині економ-сегменту дослідження закріпився ЖК «Академ-парк», який зводиться державною корпорацією «Укрбуд». Комплекс, що будується в Святошинському районі столиці, знову набрав найбільшу кількість балів і втримав першість в рейтинг-листі. Крім того, в топ-10 економ-класу увійшли ще три об'єкти корпорації «Укрбуд» - «Олександрія», «Герцен-парк» і «Козацький».

Загалом автори дослідження вивчили 154 столичні новобудови, які будують 56 забудовників. Оцінювання проводилось за такими параметрами як архітектурні та конструктивні особливості, місце розташування і облаштування території, безпека і сервіс, а також оцінка покупців.

В результаті в число кращих увійшов також ЖК «Spas Sky», що закріпився в топ-10 в своєму класі.

Окремо Євро-Рейтинг відзначив «Укрбуд» як забудовника, що реалізує найбільшу кількість проектів у місті. У тому числі найбільше в категоріях «економ» і «бізнес».

- Судячи з усього, «Укрбуд» планує міцно зайняти першу позицію в списку забудовників столиці, якщо не по введеним квадратним метрам, то за кількістю проектів. Жодна інша будівельна компанія Києва не реалізує одночасно десять і більше проектів, - підкреслили автори дослідження.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»