Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖитловий комплекс на Воздвиженці вписується в ландшафт та архітектуру столиці
До списку новин

Житловий комплекс на Воздвиженці вписується в ландшафт та архітектуру столиці

Сьогодні відбулася акція, спрямована на блокування будівництва житлового комплексу на вул. Дегтярній (Воздвиженка). У ній взяли участь десяток активістів та представники однієї з політичних партій. 


На жаль, мітингувальники не стали звертатися за необхідною інформацією до забудовника, висловлюючи претензії з приводу вирубки зелених насаджень, перевищення поверховості будинків, відсутності парковки, поруч з житлом. 

Інформуємо громадськість про те, що будівництво житлового комплексу було розпочато в першому кварталі 2014 року. Зводяться сім малоповерхових будинків в стилі XIX століття. При цьому, житловий комплекс повністю вписується в архітектуру і ландшафт Воздвіженки. А заяви деяких осіб про будівництво «14 поверхових бетонних монстрів» не мають під собою жодних підстав і є прикладом маніпуляції громадською думкою. 

Проектом передбачено будівництво паркінгів з необхідною кількістю паркувальних місць і гостьовими стоянками (загальна кількість - 350 машиномісць). 

Що стосується зелених насаджень, то у забудовника є всі необхідні документи (акти), що свідчать про те, що процедура була проведена законно, а бюджет отримав компенсацію. 

На жаль, всі перераховані вище аргументи не цікавлять мітингувальників та представників політичних рухів, що набирають очки на абсолютно надуманій проблемі. 

Акцентуємо увагу на тому, що у забудовника є вся необхідна дозвільна документація. Вона була пред'явлена співробітникам поліції, яких викликали будівельники, щоб зафіксувати факт перешкоджання їхній роботі.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»