Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖитловий комплекс «Садовий»: куточок затишку та комфорту на лівому березі
До списку новин

Житловий комплекс «Садовий»: куточок затишку та комфорту на лівому березі

Читайте також

Житловий комплекс «Садовий» - один з найбільших проектів, реалізованих корпорацією «Укрбуд». Житловий комплекс, розташований в Дніпровському районі столиці, складається з двох будинків (в кожному п'ять секцій) висотою 13-18 поверхів. Після введення в дію останньої, десятої секції в кінці минулого року «Садовий» набув свого остаточного вигляду. 


Характерною рисою «Садового» є наявність доволі великої прибудинкової території. Тут розміщуються спортивні та ігрові майданчики, що особливо важливо, беручи до уваги велику кількість молодих сімей, які оселилися в ЖК. 

Жилой комплекс «Садовый».JPG

Ми поговорили з кількома мешканцями «Садового», ставлячи питання про причини покупки квартири саме в цьому ЖК. Практично всі називали фактор зручного розташування. Комплекс знаходиться поруч із зеленою зоною, але при цьому лише в 15-20 хвилинах ходьби від станції метро «Лівобережна». 

Наприклад, молода мама Ганна Бірюкова, яка гуляє з маленьким Кирилом, який народився вже після новосілля, каже, що під час вибору житла з двох варіантів (Троєщина і лівий берег) перевага була віддана саме «Садовому» через наявність розвиненої інфраструктури, близькості транспортних магістралей , зручного планування квартири. 

Жилой комплекс «Садовый».jpg

Вікторія Каплуновська вважає, що вибір на користь ЖК вона зробила завдяки цілому ряду чинників. Свою роль зіграло розташування, ціна, наявність річки та навіть те, що будинки зводилися з червоної цегли. А своєрідним бонусом стало те, що неподалік розташований Виставковий центр. Річ у тім, що Вікторія професійний кінолог, а тому не пропускає спеціалізовані виставки, які часто проводяться саме у Виставковому центрі на лівому березі. 

Жилой комплекс «Садовый».jpg

З огляду на кількість мешканців житлового комплексу (в ньому понад 700 квартир!), тут поступово розвиваються заклади торгівлі та обслуговування, що дозволяють зробити життя новоселів більш комфортним. На перших поверхах, крім магазину і кафе, нещодавно відкрилася стоматологія, розглядається питання відкриття невеличкого приватного дитячого садка. 

Важливий фактор: при будівництві «Садового» були оновлені та побудовані комунікації, якими має можливість користуватися весь район: зроблена зливова каналізація, заасфальтована дорога, споруджений новий каналізаційний колектор, реконструйована електропідстанція, прокладені нові теплові мережі, що дозволить підключати до них інших споживачів або використовувати їх в разі аварій як резервні. 

Нагадаємо, що в 2015 році корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію житлові комплекси «Артемівський», «Новопечерський двір», «Артеміда», «Садовий», а також будинки та секції в ЖК «Казка», «Подол-градъ» і «Козацький». Обсяги зданого «Укрбуд» житла зросли з 210 тис. м² до 330 тис. м². Крім того, вже в новому році двері для мешканців відкрили будинки в комплексах «Оберіг» і «Подол-градъ».
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»