Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖК «Аристократ» готують до здачі
До списку новин

ЖК «Аристократ» готують до здачі

Читайте також

Житловий комплекс бізнес-класу «Аристократ», розташований в Печерському районі Києва, активно готується до введення в експлуатацію. Будівельники облаштовують на території ЖК зони відпочинку та гостьові парковки.

Під час будівництва 25-поверхового двосекційного будинку використовувався традиційний для «Укрбуду» матеріал - керамічна червона цегла, відома своєю міцністю, екологічністю та шумоізоляцією. Крім того, у будівлі навісний вентильований фасад з облицюванням з керамограніту. Така система створює «дихаючий» ефект і забезпечує мешканців максимальним комфортом як в спеку, так і в холод. Також в ЖК «Аристократ» є паркінг з дворівневими механічними підйомниками німецького виробництва. А для освітлення території комплексу використовуються сонячні панелі.

Особливу увагу забудовник приділив парадним та холам, використавши для їхнього оформлення керамограніт і декоративну мозаїку, з якої створили логотип житлового комплексу. Освітлюють місця загального користування люстри та світильники виробництва австрійської компанії Eglo - європейського лідера у цій сфері.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»