Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЖК «Артеміда»: життя в світлих тонах
До списку новин

ЖК «Артеміда»: життя в світлих тонах

Читайте також

Після придбання житла в кожного новосела з'являються клопоти, пов'язані з ремонтом квартири. Кількість квадратних метрів, наявність коштів, особисте бачення і бажання поєднати зручність і красу - все це складається в остаточну «картинку» власного житла.

Дехто звертається до дизайнерів, які за бажанням замовника професійно підбирають всі необхідні елементи: від кольору стін до стилю меблів. Але чимала частина мешканців спирається виключно на свій смак.

Ми побували у родині Миколи та Марини. Ця подружня пара придбала квартиру в ЖК «Артеміда», розташованому в Дніпровському районі Києва. Житловий комплекс знаходиться біля парку Перемоги і складається з двох будинків 10-ти і 25-ти поверхів, поєднаних спільною основою.

Квартира двокімнатна: вітальня і кухня становлять спільний простір в 45 м², ще 10 м² займає спальня, близько 4 м² - гардеробна. Господарі оформили інтер'єр в спокійних світлих тонах. Вітчизняні двері з сосни були виготовлені на замовлення на підприємстві під Києвом.

Як правило, кухні в новому житлі також робляться на замовлення. Але тут новоселам пощастило. Микола знайшов вже готовий кухонний гарнітур зі значною знижкою. Щоправда, довелося замовити ще й кутовий пенал, аби ідеально вписати всю кухню в відведену під неї нішу.

М'які меблі, розміщені в студії (два крісла, диван) - досить масивні і теж витримані в світлій кольоровій гамі. Біля одної з двох напівколон розмістився електричний камін, декорований господарем в загальному стилі кімнати, над ним - телевізор. У спальні основну площу займає велике ліжко, поряд кілька пуфів, а на стіні ще одна плазмова панель.

Квартира обладнана двома видами освітлення - люстрами і точковими джерелами світла уздовж периметру кімнат.

Стиль, в якому витримана квартира, умовно можна назвати класичним. Завдяки світлому тону і раціональному використанню простору житло навіть при всій масивності меблів і окремих елементів виглядає доволі просторим.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»